Abdürrahim Albayrak'tan başkanlık açıklaması: Başkana kıyamıyorum

Abdürrahim Albayrak, yönetimden kendisine gelen 'başkan ol' çağrısı karşısında kararsız kaldı. Albayrak yaklaşan seçimlerde aday olup olmama konusunda ne yapacağına henüz karar veremedi.

19 Nisan 2021, Pazartesi 10:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesine konuşan Abdürrahim Albayrak, eski başkan Dursun Özbek ve camianın etkili isimlerden Ahmet Yüce Ocaklı ile görüşerek "Başkan adayı ol, destekleyeceğiz" mesajı almıştı. Ancak Albayrak başkanlık konusunda kararsız kaldı.

"Galatasaray'a kıyamıyorum, başkana da kıyamıyorum. İki arada bir derede kaldım. Kulübü bekleyen önemli ödemeler var, onları da düşünüyorum" diyen Albayrak Sabah'taki açıklamasında Florya'daki fotoğrafa da açıklık getirdi.

Albayrak, "O fotoğraf karesini takımı toparlamak için çektirdim. Futbolcuları motive ettim. Şampiyonluğa inanıyorum. Pes etmedik'' dedi.

Clubhouse'da Başkan Cengiz ile ilgili eleştiriler yapıp istifasını istediklerini açıklayan Mahmut Recevik için üyeler, "Bir toplantıda yaşananların sosyal medya ortamında açık açık dile getirilmesi hoş değil. Recevik'in istifasını istiyoruz" dediler. 

Daha sonra söz alan Recevik ise, "Haklısınız, bunları paylaşmamalıydım" diyerek özür diledi. Recevik için son karar yarınki yönetim toplantısında verilecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manchester United efsanesi Gary Neville: Avrupa Süper Ligi'ni kuranlar açgözlü ve sahtekâr