ABD'yi sarsan skandal! Yıllar sonra gelen taciz itirafı...

ABD'de eski başkan adayı Hillary Clinton'ın danışmanlığını yapan Huma Abedin, bir senatör üyesi tarafından tacize uğradığını açıkladı. İsmi ve partisi açıklanmayan senatörün Abedin, olayın 2000'li yıllarda yaşandığını söyledi.

27 Ekim 2021, Çarşamba 13:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'de bir taciz skandalı daha! Eski başkan adayı Hillary Clinton'ın danışmanlığını yapan Pakistan ve Hindistan kökenli Huma Abedin, yakında yayınlanacak olan anı kitabı Both/And: A Life in Many Worlds'de geçmişte ABD'li bir senatör tarafından taciz edildiğini anlattı.


İSMİNİ VE PARTİSİNİ AÇIKLAMADI

İSMİNİ VE PARTİSİNİ AÇIKLAMADI

Huma Abedin, kendisini taciz eden senatörün partisini ve ismini açıklamazken olayın 2000'li yıllarda yaşandığını söyledi.

Abedin, senatörün evinde kendisine kahve hazırladıktan sonra değiştiğini ve onu zorla öpmeye çalıştığını öne sürdü. Abedin, senatöre karşı koyduğunu senatörün de yanlış anladığını belirterek özür dilediğini aktardı.

Yaşanan bu taciz olayını yıllarca sakladığını belirten Abedin, ortaya çıkan benzer suçlamaların ardından sessiz kalmamaya karar verdiğini belirtti.

ESKİ KOCASINI SEKS SKANDALINDAN BOŞAMIŞTI

ESKİ KOCASINI SEKS SKANDALINDAN BOŞAMIŞTI

Abedin, 2010 yılında eski kongre üyesi Anthony Weiner ile evlenmiş ancak daha sonra Weiner'in karıştığı seks skandalları ardından ikili boşanmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Guatemala'nın kadın 'El Chapo'su: La Patrona