Abisi tarafından öldürülen Ceylan Timuroğlu'nun yürek yakan paylaşımı!

Bir bankada çalışan Ceylan Timuroğlu, sosyal medya hesabında, ‘gururlu bir abi’ diye bahsettiği 38 yaşındaki ağabeyi Erhan Timuroğlu tarafından yatağında tabancayla vurularak öldürülmüştü. İşte abisi tarafından öldürülen Ceylan Timuroğlu'nun yürek yakan o paylaşımı...

01 Mart 2017, Çarşamba 15:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

posta.com.tr İstanbul Sultanbeyli’de özel bir bankada çalışan ve ailesiyle birlikte kalan 24 yaşındaki Ceylan Timuroğlu, Ataşehir Feratpaşa Mahallesi’ndeki evine gelen ağabeyi Erhan Timuroğlu (38) tarafından tabancayla öldürülmüştü.

Cinayet şu şekilde gerçekleşmişti: Odasının kapısının açılmasıyla birlikte uyanan Ceylan’a ağabeyi, “Sen ne haltlar karıştırıyorsun” diye bağırmıştı. 

Erhan Timuroğlu, ardından belinden çıkardığı tabancayla kız kardeşine ateş etmişti. Başından vurulan genç kız olay yerinde hayatını kaybetmişti.

‘ENGELLEMEYE ÇALIŞTIM AMA DURDURAMADIM’

‘ENGELLEMEYE ÇALIŞTIM AMA DURDURAMADIM’

Olayın ardından, Ceylan Timuroğlu’nun bir süredir Bekir isimli kişiyle arkadaşlık yaptığı ve birlikte sinemaya gittiği, bunu öğrenen abisinin cinayeti işlediği öne sürüldü. Kızı gözleri önünde oğlu tarafından öldürülen baba Adem Timuroğlu’nun polise verdiği ifadesinde şunları söylediği öğrenildi: “Kapıyı açtığımız sırada bir anda Ceylan’ın odasına yöneldi. ‘Sen ne haltlar karıştırıyorsun’ diye bağırdığını duyduk. Silahını çıkarıp ateş etti. Engellemeye çalıştım ama durduramadım.” 

Güzel Ceylan'dan geriye kalan bu yürek yakan paylaşım oldu. Abisi tarafından acımasızca öldürülen genç kız doğum gününde ona çiçek gönderen abisine şu sözleri yazmış: Güzel abim canım abim her şeyim gerçek hediyem çok teşekkür ederim bana verdigin sonsuz değerin için iyiki varsın. 

Ceylan Timuroğlu bu notu Instagram hesabından paylaştıktan 11 hafta sonra çok sevdiği abisi tarafından öldürüldü.

Ceylan'dan geriye bu paylaşımlar kaldı...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilek'in canlı yayında anlattıkları kan dondurdu, Türkiye gözyaşları içinde izledi