Ablasının izinden gidiyor

Bir süredir eşi Brad Pitt'le boşanma süreci nedeniyle zor günler geçiren Angelina Jolie, kendini tam anlamıyla çocuklarına ve işine verdi

27 Şubat 2019, Çarşamba 23:32 Son Güncelleme:
A A

43 yaşındaki Jolie, önceki akşam da altı çocuğunu yanına alarak The Boy Who Harnassed The Wind adlı filmin ön gösterimine katıldı.


New York'taki Crosby Otel'de yapılan gösterime 17 yaşındaki Maddox, 15 yaşındaki Pax Thien, 14 yaşındaki Zahara, 12 yaşındaki Shiloh, 10 yaşlarında olan ikizler Knox ve Vivienne ile birlikte giden Jolie'nin sakin ve mutlu olduğu görüldü.


Jolie, neredeyse kendi boyuna yetişen çocuklarıyla hatıra pozları da çektirdi.

Bu arada ikizlerden Vivienne'in de tıpkı ablası Shiloh gibi daha erkeksi giysiler giymesi dikkatlerden kaçmadı.


Zahara ise tepeden tırnağa siyahlar giyerek annesine eşlik etti.


12 yaşındaki Shiloh, Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocuğu. Onun ardından Jolie, ikiz çocukları Knox Leon ile Vivienne Marcheline'i dünyaya getirdi.


Jolie'nin ilk göz ağrısı ise henüz küçük bir çocukken Kamboçya'dan evlat edindiği şu anda 17 yaşına gelen Maddox. Annesinin en büyük destekçisi olan Maddox, artık kamera arkasında da Jolie'ye yardımcı oluyor.

Jolie, Maddox'ın ardından Etiyopyalı Zahara'yı da evlat edindi. Bir dönem sağlık sorunlarıyla boğuşan Zahara şimdi kötü günleri geride bıraktı.


Jolie'nin en son evlat edindiği Vietnamlı Pax Thien ise ailenin en yeni üyesi.

Jolie ve Pitt, boşanma kararının ardından çocuklarının velayeti için amansız bir mücadeleye girişti. Bir dönem gerilimli günler geçiren çift, şimdi anlaşmanını birkaç adım uzağında.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER ‘Müslüm’ filmi yeniden vizyona giriyor