'Acı çekmekten korkup kaçmam'

“Karşıma doğru insan çıkmadığı için evlenmedim” diyerek Özcan Deniz'e laf atan Fahriye Evcen, Vogue dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı

31 Ağustos 2013, Cumartesi 17:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fahriye Evcen, 2008’de flörtetmeye başladığı Özcan Deniz ilebir dargın bir barışık sürenilişkisini Ağustos 2012’de 5’incikez noktalamıştı. Kasım 2012’de“Karşıma doğru insan çıkmadığıiçin evlenmedim” diyerek ÖzcanDeniz’e laf atan Fahriye Evcen,Vogue dergisine çarpıcıaçıklamalar yaptı.

Fahriye Evcen “Çalıkuşu’ndacanlandırdığım ‘Feride’ gibideğilim. Acı çekmekten korkupaşktan kaçmam. Aksineüzerine giderim. Reddetmekve hayatımdan çıkarmakbana sağlıklı gelmiyor” dedi.

Mutlu sonlara inanan FahriyeEvcen “Bunun için evlilikşart mı?” sorusuna şu yanıtıverdi: “Aile olmak için illaevlenmeyebilirsin. Ama o tercihbana uzak. Sonu gelmez.Seviyorsan, istiyorsan, mutlusonu kendin yaratırsın.Evlenirsem de mesleğimibırakmam. Değerlerimiyitirmeden her şeyi dengedeyürütebilirim. Hayatısıralamak, bir işe odaklanıpdiğerinden vazgeçmekkarakterime ters.”

FİFİ’YDİM’Kanal D’deki ‘Çalıkuşu’nun ‘Feride’siFahriye Evcen, Vogue dergisine “Benim‘Feride’ye benzeyen tek tarafım;değişkenliğim. O daha fevri ve fütursuzbir kız. Bense anı yaşarım. ‘Feride’ içinminik topuklu ayakkabılar giyiyorum.Başta çok zor geldi, doğru dürüst adımbile atamadım. Şimdi tıkır tıkıryürüyorum” demiş. Fahriye Evcen bir desırrını paylaşmış: “Malum; Almanya’dadoğup büyüdüm. Almanlar adımısöyleyemezdi, beni ‘Fifi’ diye çağırırlardı.Zamanla ailem bile öyle demeye başladı.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor 2021'de eleme adayı belli oldu