Acun Ilıcalı: "Alex de Souza'yı Survivor'da görmek istemem"

Acun Ilıcalı CNN Türk'ün Instagram canlı yayınına katılarak Fenerbahçe ve spor dünyasıyla birçok soruyu yanıtladı. Survivor programının yapımcısı ve sunucu olan Ilıcalı, yarışmacı tercihleriyle ilgili fikrini de paylaştı.

08 Mayıs 2020, Cuma 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Maçlar olmayınca bize ilgi arttı

Maçlar olmayınca bize ilgi arttı

Liglerin durması seyirciyi bize kaydırdı. İzleyiciler adrenalini bizde buluyor. Survivor yarışları da spor aktivitesi gibi. Survivor'da da sporcuların olduğu bir platform. Her sene reytinglerimiz iyiydi ancak bu sene daha iyi olduğunu söyleyebilirim.


Alex'i Survivor'da görmek istemem

Alex'i Survivor'da görmek istemem

Alex de Souza'yı Survivor'da görmek istemem. Bizim Survivor'a çağırdığımız futbolcular birbirlerinden değerli ancak bu yarışmaya uygun insanlar. Alex bizim Survivor şartları için biraz daha rahatına düşkün biri. Çok değerli bir futbolcu ama Survivor'da olması bizim için zor olur.

Fenerbahçe başkanlığını düşünmüyorum

Fenerbahçe başkanlığını düşünmüyorum

Fenerbahçe'de başkan olma gibi bir düşüncem yok. Bu işte amatör kaldığınız zaman zevkini dibine kadar yaşıyorsunuz. Fenerbahçe'nin çoğu maçına gidiyorum. Orada yöneticiilerimizin yaşadığı sorumluluğu görünce şükrediyorum. Benim başarıya karşı aşırı derece bir bağımlılığım var. Bu sebeple hiç başarısız olmadım. Tüm hayatım boyunca her sene, bir sene öncekinden daha başarılıydım. Bu yüzden yönetici olmak benim için çok kolay değil. Tüm işlerimi bırakmam gerekir ama öyle bir zamanım da yok.

Avrupa'da kulüp satın alabilirim

Avrupa'da kulüp satın alabilirim

Spor kanalı açmayı düşünmüyorum. Türkiye'de futbol üzerine negatif enerji azalırsa düşünebilirim. Survivor'da bile enerji var ve bunların fanları oluştu. Şimdi ortada ciddi bir gerginlik var. Bunu kaldırırım ama futbolda 10 katı olacak.
Şu an Fenerbahçe, Erzurumspor ne isterse yaparım. Şöyle bir planım var ama, Avrupa'da bir kulüp satın alabilirim. Güzel bir yerden güzel bir kulüp olabilir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Maç sonunda forma değiştirmek yasaklanabilir