Acun Ilıcalı'dan 'Serhat Akın' açıklaması

Acun Ilıcalı, Survivor'da uzun süredir olmayan Serhat Akın hakkında açıklama yaptı. Serhat'ın operasyon geçirdiğini kısa süre sonra yarışmaya döneceğini söyledi

27 Mart 2017, Pazartesi 09:14
A A
Acun Ilıcalı'dan 'Serhat Akın' açıklaması
'Survivor'da elemeye kim kaldı?' sorusunun cevabı son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunuyla belli oldu. Survivor'da ünlüler ile gönüllülerin karşı karşıya geldiği dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımının oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Volkan kazandı. Eleme konseyinde gönüllüler takımından adı en çok yazılan Bulut ile Volkan'ın ismini verdiği Gökhan elemeye kaldı. Veda konseyine kalan Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan'dan en az SMS oyunu alan Survivor'dan elenecek.

İŞTE DETAYLAR:


Survivor eleme adayları kimler? Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


SERHAT AKIN'DAN HABER VAR!

Son bölümde ayrıca Serhat Akın'ın sağlık durumu nasıl? sorusunun cevabını da Acun Ilıcalı verdi.Acun Ilıcalı, geçen bölümlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Serhat Akın'ın sağlık durumu hakkında şu sözleri dile getirdi:"Serhat Akın bir operasyon geçirdi. Operasyon başarılı geçti. 2 gün içerisinde adaya gelecek. 9-10 gün içerisinde oyunlara başlayacak" 

Acun Ilıcalı, "Kendisini ziyaret ettim. Morali de iyi. İnşallah daha da iyi olacak" ifadelerine yer vererek sözlerini tamamladı.


Serhat Akın hastaneye kaldırıldı!

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kadir İnanır yıllar sonra ekrana dönüyor