Acun Ilıcalı Darülaceze sakinlerini unutmadı: Bir kamyon çikolata gönderdi

Acun Ilıcalı Darülaceze sakinlerini unutmadı: Bir kamyon çikolata gönderdi

İlk defa bu bayram ziyaretçileri ile bir araya gelemeyen Darülaceze sakinlerini, Acun Ilıcalı unutmadı. Ilıcalı bir kamyon çikolata gönderdi. Çikolataları Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı.

24 Mayıs 2020, Pazar 16:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı, corona virüs salgını nedeniyle bu bayramı ziyaretçi kabul etmeyen Darülaceze sakinleri ve çalışanları için, bin adet çikolata gönderdi. Çikolataları kurum adına Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı. Darülaceze sakinlerinin her bayram gelen binlerce ziyaretçiye alıştığını ifade eden Cebeci şöyle konuştu:

"Hüzünlü bir bayram geçirmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz"

Böyle bir hadise olmasa, her bayram olduğu gibi 3 günlük bayram süresinde en az 3-4 bin insan gelirdi Darülaceze'ye ziyarete. Böyle alışmış bir sakin kitlemiz var. O bakımdan, burada bugün onların başlarını önlerine eğmeme, hüzünlü bir bayram geçirmemeleri açısından elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gördüğünüz üzere kamyon ile çikolata gelmiş. İnşallah bir burukluk hissetmeden bayramı bugün, burada yaşamış olacağız.

"Mutlu ve huzurlular"

Darülaceze'de biliyorsunuz 30 bin metrekare alan var. Burada inşallah sakinlerimizin hiçbirinin başının öne eğik olmadığını göreceğiz. Mutlu ve huzurlular. Farklı kesimlerden bayram hediyeleri geliyor hem sakinlerimize, hem çalışanlarımıza onları dağıtıyoruz. Güzel bir bayram olacak. Temennimiz o ki, en kısa zamanda bu sosyal mesafeden, maskelerden kurtulalım. Bundan sonra tabii daha kurallara, kaidelere uyarak yaşamayı da öğreneceğiz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihte bugün: Eurovision'da zafer Sertab Erener'in