Acun Ilıcalı: Fortuna Sittard'da yıldız oyuncu yetişsin istiyorum

Acun Ilıcalı bir süredir Fortuna Sittard'ı almak için mesai harcıyor. Corona virüs salgını nedeniyle kulübün mevcut sahibi Işıtan Gün ile görüşmeleri ertelenen Ilıcalı, kulübü almak için anlaşma aşamasında olduğunu söyledi ve planlarını açıkladı.

14 Haziran 2020, Pazar 14:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Anlaşmak üzereyim"

"Anlaşmak üzereyim"

Televizyon yapımcısı ve iş insanı Acun Ilıcalı, canlı yayında Fortuna Sittard ile anlaşma aşamasında olduğunu söyledi. Ilıcalı, kulüple ilgili uzun vadeli planlarından da bahsetti.

"Fortuna Sittard ile anlaşma aşamasındayım. Her şey sorunsuz sona ererse genç futbolcuları Türkiye’de ve dünyada keşfedip dünya futboluna kazandırmak istiyoruz. Fenerbahçe başta olmak üzere genç oyuncuları Türk futboluna kazandırmak istiyorum. Mesela şöyle bir hayalim var, Fenerbahçe’de tribünleri ayağa kaldıran bir oyuncunun Fortuna Sittard’dan yetişmesini istiyorum."

Şampiyonluk tahmini

Şampiyonluk tahmini

"Şampiyonluk için tahminim yok aslında. Trabzonspor’un yüksek düzeyli bir futbolu var. Başakşehir ve Okan Buruk ikilisini dikkatle takip ediyorum. Merdivenleri çıkıyor, acaba zirve mi görecek? Galatasaray ve Fatih (Terim) hoca da, her zaman şampiyonlukta vardır."

"Beşiktaş'a seve seve yardım ederim"

"Beşiktaş'a seve seve yardım ederim"

"Beşiktaş camiasından yardım kampanyası hakkında bana teklif gelirse seve seve kabul ederim dedim. Ayrıca herhangi bir maddi ilişki de söz konusu değil. Rahmetli babam Beşiktaşlı. Beşiktaş camiasında çok değer verdiğim insanlar var."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Udinese'den Larsen açıklaması! G.Saray'ın teklifi...