Acun Ilıcalı, "Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir"

İngiltere Championship ekibi Hull City'yi satın alan Acun Ilıcalı, İngiltere’de ilk röportajını verdi. Acun Ilıcalı, İngiliz basınına özel hayatıyla alakalı merak edilenleri anlattı ve İngiltere’de tarih yazmak istediğini belirtti.

13 Ocak 2022, Perşembe 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı, DailyMail'e verdiği röportaj sırasında iş hayatından özel hayatına dair her soruya yanıt verdi.

Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan Ilıcalı özel hayatına dair ilk kez bu kadar açık konuştu.

"Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir" diyen Ilıcalı açıklamasının devamında "Özel hayatım biraz ilginç olduğu için Türkiye'de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı açıklamasının devamında ise şunları söyledi: "20 yaşında evlendim. 21 yaşında baba oldum.

22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım arabanın içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı.

23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım."

Taraftarları ve şehri çok sevdiğini belirten Ilıcalı, "İngiliz futbolunu her zaman sevdim ve kulüp alacak güce ulaştığımda İngiltere'den takım satın almaya karar verdim. İngiltere'den takım almak benim hayalimdi" dedi.

Ilıcalı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kariyerim boyunca hiç başarısız olmadım. Her yıl, bir öncekinden daha iyiydi. Programlarıma Hollywood'un birçok yıldız ismini getirdim. İnsanların eğlenmesini sağladığımda mutlu oluyorum.

Bu yüzden insanların mutlu olmasını istiyorum. Bir yılda olabilecek birşey değil ancak gelecek sezon itibariyle Premier Lig'e odaklanabiliriz. Bu, bizim ilk hedefimiz."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Machine Gun Kelly Megan Fox'a evlilik teklif etti