Acun Ilıcalı: Survivor'da bu sene beni en çok üzen Ersin Korkut oldu

Acun Ilıcalı, son dönemlerde yarışmadan elenen Mert ve köpeği Mess ile olan bağı sebebiyle milyonları etkileyen Ersin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

22 Mayıs 2020, Cuma 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı, Hürriyet Instagram hesabı üzerinden Ferit Ömeroğlu ile canlı yayın yaptı. Ilıcalı son dönemlerde yarışmadan elenen Mert ve köpeği Mess ile olan bağı sebebiyle milyonları etkileyen Ersin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mert’in stratejik bir hata yaptığını söyleyen Acun Ilıcalı uzun zaman sonra ilk defa genel röportajda hayatına dahil sözler sarf etti.


İşte röportajdan önemli bölümler:

Herkesin kaldıracağı yük hacmi vardır. Kaldırabileceğinizden fazlasını yüklendiğinizi hissettiniz mi hiç?

Güzel bir soru... Valla şöyle söyleyeyim... Bunu ben seçtim. Kendi tercihim ama kapasite olarak çok ciddi derecede limitlerimi zorladığımın farkındayım ama nankörlük yapmak istemiyorum. İnsanların iş bulamadığı dönemde kalkıp söylenmek de bana nankörlük gibi geliyor.

Cevabını bilmediğiniz, öğrenmek istediğiniz soru ya da sorular var mı?

Ronaldo, 1998 Dünya Kupası’nda acaba zorla mı sahaya çıktı? Bunu merak ediyorum mesela... O gün sponsor baskı ile çıktı dediler, hastaydı dediler... Bu sorunun cevabını merak ediyorum.

Mert’in elenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Mert ile aranızda oluşan bağı seyirciler gibi biz de biliyoruz. Siz Mert’in zekasını ve analiz yeteneğini her zaman takdir ettiniz. Önümüzdeki sene Mert’i panoramada veya Survivor ekstra da görebilir miyiz?


Mert ile dün beraberdik. Mert benim Survivor’da kafa olarak en denk gördüğüm yarışmacılardan biridir. Ama benim kafa olarak iyi bulmam kazanması anlamına gelmez. O Ses’te bile kazansın istediğim kişi kazanamadı. Mert'in şöyle bir hatası oldu. Yarışmada söyleyemedim çünkü yarışmacıların ortasında söyleyemem.

.Doğru yaptıklarını sandıkları şey bazen hata olabiliyor. Mert ilk yarıda çok iyiydi fakat ikinci bölümde bir sakatlanma süreci var, mental olarak yorgunluğu var ve bunu seyirciye yansıttı. Sakat halinde yarışırken seyirciden puan kaybetti. Açıkçası orda stratejik bir hata yaptı. Son iki üç haftada seyirciye verdiği elektrik ben şampiyon olacağım stratejisi değildi.


Bildiğimiz kadarıyla Ersin dönmedi. Şu an morali nasıl ve neden dönmedi?

Şöyle bir soru sorsam sende cevap bulamazsın. Nasıl dönecek? Ertesi gündü uçak. O gün kötü haberi de aldı o yüzden dönmek istemedi. İnsan olarak da çok severim. Bu sene beni en çok üzen Mert değil Ersin oldu.


Filmlerde ölecek insan kendini belli eder ya bu adam ölecek dersin. Ersin burada sürpriz oldu ya Mert olmadı bu noktada.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gigi Hadid estetik iddialarına cevap verdi