Acun Ilıcalı ve Reynmen'in arası açıldı! 'Müthiş bir ‘aşağılık kompleksi’ var'

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu için Reynmen'e de teklif götürdüğü haberleri çıkmıştı. Ancak ikiliden flaş bir hamle geldi. Acun Ilıcalı ile 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'ın aralarının açıldığı konuşuluyor.

25 Şubat 2021, Perşembe 11:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürrriyet gazetesinden Orkun Ün'ün, "Acun, Reynmen’i Sildi" başlıklı yazısı şöyle:

Kısaca hatırlayalım... Acun Ilıcalı, Reynmen’e her fırsatta destek olmuş hatta son olarak kendi dijital platformunda ona bir program teklif etmişti. Sonra işler değişti ve o proje iptal oldu.

Daha önce Dominik’e gidip Acun Ilıcalı ile paylaşımlar yapan Reynmen bir anda 'bu halk neden Survivor izler?' gibi bir açıklama yaptı. Bu açıklama bardağı taşıran son damla oldu. Acun Ilıcalı ve Reynmen artık Instagram’dan takipleşmiyor.

Takipten ilk çıkan kim oldu bilmiyorum ama o işi de Reynmen’in yaptığını ve Ilıcalı’nın ‘ohhhh be’ dediğini tahmin edebiliyorum.

Gelelim Reynmen ile ilgili tespitlerime... Kesinlikle bir akşam önce dediklerini ertesi gün hatırlamıyor. Müthiş bir ‘aşağılık kompleksi’ var. Kimse aslında onu küçük görmüyor ama o her fırsatta ‘beni dışlıyorlar’ gibi anlamsız cümleler kuruyor.

‘Ben tekim, ben tekim’ diye ortalıkta dolaştığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Yani işin özeti... Acun Ilıcalı ile bağları tamamen kopmuş gibi gözüküyor Reynmen’in. E geçmiş olsun. Biraz da kendi kanatlarıyla yükselsin Reynmen. Biz de seyredelim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Arka Sokaklar'a üç yeni oyuncu daha dahil oldu