Acun Ilıcalı'dan Beşiktaş yöneticisine tepki: Namusuma söz söyletmem!

Acun Ilıcalı, Erzurumspor için düzenlediği yardım gecesini TV8'de canlı olarak yayınladı. Yayında Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar ile girdiği polemiğe de değinen Acun Ilıcalı, oldukça sert konuştu.

13 Nisan 2021, Salı 09:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Acun Ilıcalı, Erzurumspor - Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı dostlarının yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi adına pazartesi gününe ertelendiğini duyurmuştu. 

Beşiktaş yöneticis Mesut Urgancılar ise maçtan önce ya da sonra olmasının fark etmeyeceğini ve zamanlamanın yanlış olduğunu söyleyerek, "Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi? Yoksa öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?" demişti. Ilıcalı, konuyla ilgili canlı yayında konuştu. İşte o sözler:

Yüzde 1 kötü niyet olmamasına rağmen hayatımda ilk defa Erzurum, Dominik, İstanbul arası böyle bir yayın yapıyorum. Kendini bilmeyen biri anlamsız bir imada bulunarak kötü niyetle Beşiktaş'a karşı organizasyon içindeymişiz gibi iftiralarda ve iddialarda bulundu.

Ben namusuma söz söyletmem açık söyleyeyim! Sosyal medyadan cevap vermek zorunda kaldım. Konuşacağım çok şey vardı yoksa neler söylerdim. Kulüplerimizin her zaman bir olmasından, birlikte kararlar almasından yanayım. Futbolun eğlence olduğunu düşünüyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erzurum İl Müdürü iddiaları kabul etmedi: Cenk'in sakatlığı sahaya bağlı değil