Acun Ilıcalı'dan Survivor açıklamaları

Oğuzhan Uğur'un 'Survivor Tehlikeli Sular' programına katılan Acun Ilıcalı Survivor'a dair bilinmeyenleri anlattı. Fatih Terim ile olan ilginç anısı dikkat çekti.

20 Şubat 2020, Perşembe 14:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Fatih Terim'in cevap şu: Biz bunu hak edecek ne yaptık?

Fatih Terim'in cevap şu: Biz bunu hak edecek ne yaptık?

Acun Ilıcalı şöyle anlattı: "Fatih Terim aradı bir gün. 'Acun bir çocuk var, Survivor'a katılmak istiyor. Oluyorsa bir düşünür müsün?' dedi. Ben de, 'Tamam hocam, sizden geliyorsa tabii ki ilgileniriz' dedim. Çocuk geldi, iyi bir çocuk ama bir Survivor değil. O ışığı göremedim. Çocuğa da durumu anlatmam lazım. Dedim ki 'Bizim durumu şöyle anlatayım. Bizim iş çok ciddi. Ben topçu yollasam Fatih Terim oynatacak mı? Ama çok güzel anlattım bunu. Birkaç gün sonra Fatih Hoca aradı. 'Acun' dedi, 'arkadaşla ilgilenmişsin, sağol' dedi. 'Ne demek hocam tabii ki ilgileneceğim' dedim. 'Bir şey demişsin' dedi. 'Ben yollasam Fatih hoca oynatacak mı? demişsin'. 'Çok güzel söylemişsin' dedi. Ben de övgü almayı bekliyordum o an. Fatih Terim'in cevap şu: Biz bunu hak edecek ne yaptık? 


'Onlara binecek kadar düşmedim'

'Onlara binecek kadar düşmedim'

Survivor'da kullandığım araçlar benim değil. Çekim için kullandık. Onlara binecek kadar düşmedim daha. Benim Survivor'a girişlerim 7 senedir bir klasik. TIR'la geldiğim de oldu, yarış motosikletiyle de geldim. Sürat teknesiyle geldim... Survivor'daki yarışmacılarla ilgili keskin yorumlar yapmam olmaz ama ben çok açık sözlü biriyim. Benim O Ses Türkiye'de de, Survivor'da da kendi içimde 'kazansa' dediklerim oluyor. Ben de insanım. Ben bu işten çok zevk alıyorum. Ve o bilinmezlik, kim kazanacak, kim kaybedecek? Orada ister istemez birilerine daha yakın hissediyorsun. İhtiyacı olanı hissettiğin zaman 'o kazansın' diyorsun. Doğal olarak olayın bir parçasıyım.Elenmezlerse gelişecekler

Elenmezlerse gelişecekler

Şu anda hayal kırıklığına uğradığım 2-3 tane isim net var. Pozitifte Nisa'nın performansı benim için önemli bir sürpriz. 2 tane çok önemli atlet var orada. Onların arasında Nisa orada... Gelişecekler, ilerleme olacak. Futbol takımı kampı gibi düşün. Oyuncuların çoğu nefesleri yeterse, elenmezlerse gelişecekler... Survivor tam bir akıl oyunu. Mesela kız "Beni sürekli karşı takımda Elif ile eşleştirdiler.

Gel gezelim derken adadan yollardı

Elif milli atlet. Sonra da 'oyun kazanamıyorsun' diyerek yazdılar" diyor. Baktığında kız o kadar haklı ki... O durumlarda dikkat et herkes birbiriyle denk eşleşti. Bu kızcağızı sürekli atlet ile eşleştirip zor duruma soktular. Hakan vardı bizim. Şuanda yorumcu. Hakan'ı sana şöyle söyleyeyim 'Gel gezelim' derken seni adadan yollardı. Ne olduğunu anlamadan oylamada çıkarsın. Herkeste bu hesaplar kitaplar yok. Yapanı da takdir ediyorum, yapmayanı da takdir ediyorum.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (20 Şubat 2020)