Acun Ilıcalı'nın Sercan Yıldırım'lı Fortuna Sittard hayali

Acun Ilıcalı'nın bu sene Survivor'da yarışmacı olarak ağırladığı futbolcu Sercan Yıldırım, Ilıcalı'nın almayı planladığı Fortuna Sittard yolunda. Acun, canlı yayında Sercan'ın Fortuna Sittard'a gelebileceği sinyalini verdi.

09 Haziran 2020, Salı 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fortuna Sittard başkanı Işıtan Gün daha önce yaptığı resmi açıklamada "Acun Ilıcalı'nın ilgisini memnuniyetle karşıladık. Henüz nihai bir anlaşma olmasa da seyahat kısıtlamaları kalkar kalkmaz bir araya gelmeyi bekliyoruz" demişti.

Acun Ilıca'nın şu aşamadan sonra Fortuna Sittard'ı satın alması sürpriz olmayacak.

Survivor Ekstra'ya katılan Acun da bu konuda bir ipucu daha verdi. Programda açıklamalar yapan Acun, Sercan Yıldırım için şunları söyledi:

"Futbolcu olarak en verimli yaşında ve şovunu yapacak yaşta. Mesela Fortuna Sittard'a iyi bir Sercan Yıldırım düşünsene. Topu alıp gidiyor falan. Hollanda seyircisi böyle tribünde...

Olur olmaz ayrı bir şey ama. Survivor'a gelen bir yarışmacının ertesi sene futbol kariyerine devam etmesi benim açımdan müthiş bir prestij olur. Sercan ile bunu konuşmadık devam eder etmez ben bilmiyorum. Düşünsene Survivor'a getirip, formunu yükseltip futbola kazandırmış olacağız. Murat bunu çok iyi anlar. Çok çok zor bir şeydir.

Bunu başarıp da fiziksel olarak iyi bir şekilde yollarsan müthiş bi rşey. Bence Sercan Yıldırım oynar şuan da. Ben birçok futbolcu ile futbol oynuyorum. Ciddi oynuyorum hemde. Mesut Özil ile 10 maç yaptım ve o yetenekleri orada gören biriyim. Sercan ciddi anlamda çok kaliteli bir futbolcu. Çok ciddi sakatlıklar geçirdi ama direnci yerinde biri."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'den sürpriz hamle! İstanbul'a geldi