A'dan Z'ye kanserde en yeni tedavi yöntemleri

A'dan Z'ye kanserde en yeni tedavi yöntemleri

Dünyaca ünlü kanser merkezi MSCC ile Liv Hospital'in ortaklaşa düzenleyeceği, 'tiroid kanserinde güncel cerrahi yaklaşımlar ve meme kanserinde bireysel tedavi yaklaşımları' adlı sempozyum 11-13 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak

04 Eylül 2014, Perşembe 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Liv Hospital ve dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Cancer Center MSCC çağımızın hastalığı kanserle ilgili ortaklaşa düzenlediği sempozyum ile ikinci kez işbirliğine imza atıyor.

11 Eylül – 13 Eylül tarihleri arasında Liv Hospital Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek “Tiroid Kanserinde Güncel Cerrahi Yaklaşımlar ve Meme Kanserinde Bireysel Tedavi Yaklaşımları” sempozyumunda meme ve tiroid kanseri ile ilgili yeni tanı, tedavi ve cerrahi yöntemler masaya yatırılacak.

Liv Hospital Meme Cerrahı Uzmanı Prof. Dr. Levhi Akın ve Liv Hospital Endokrin Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Fatih Tunca’nın ev sahipliği yapacağı sempozyumda dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Cancer Center Tiroid Cerrahı Dr. Ashok R. Shaha, Meme Cerrahı Dr. Hiram S. Cody meme ve tiroid kanseriyle ilgili son gelişmeleri ve en yeni tedavi yöntemlerini paylaşacak. Gazeteci Yazar Nevval Sevindi’nin moderatörlüğünde yapılacak halk toplantısında ise meme ve tiroid kanseriyle ilgili sorular yanıt bulacak.

TİROİD VE MEME KANSERİ A'DAN Z'YE ELE ALINACAK

Memorial Sloan Kettering ve Liv Hospital işbirliğinde düzenlenecek “Tiroid Kanserinde Güncel Cerrahi Yaklaşımlar ve Meme Kanserinde Bireysel Tedavi Yaklaşımları” konu başlıklı sempozyumda meme, tiroid kanseri ve tedavi yöntemleri A’dan Z’ye ele alınacak. 11 Eylül’de halka açık olarak düzenlenen ve Gazeteci-Yazar, Pembe Hanım Kanserli Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği kurucusu Nevval Sevindi’nin moderatörlüğünü yapacağı toplantıda ABD’li doktorlarla birlikte, Prof. Dr. Levhi Akın ve Doç. Dr. Fatih Tunca meme ve tiroid kanseri ile ilgili yeni gelişme ve tedavi yöntemlerini anlatarak, katılımcılardan gelen soruları yanıtlayacak.  12 – 13 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek sempozyumun ikici bölümü ise yalnızca hekimlere yönelik, bilimsel toplantı olacak. Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinden gelen uzmanlar tiroid ve meme kanserini, her açıdan ele alacak.

MERAK EDİLENLER CEVAP BULACAK

“Tiroid Kanserinde Güncel Cerrahi Yaklaşımlar ve Meme Kanserinde Bireysel Tedavi Yaklaşımları” sempozyumu hem halka açık olarak hem de hekimlere yönelik iki aşamada gerçekleştirilecek. Halka açık olarak düzenlenecek bölümü, 11 Eylül Perşembe günü, saat 11.00 – 14.00 arasında yapılacak. Liv Hospital Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek sempozyumda Liv Hospital Meme Cerrahı Prof. Dr. Levhi Akın ve Liv Hospital Endokrin Cerrahı Doç. Dr. Fatih Tunca yönetiminde, dünyanın önde  gelen hekimleri meme ve tiroid kanserlerle ilgili son gelişme ve tedavi yöntemlerini anlatacak. Ardından soru- cevap bölümüne geçilecek.

SON TEDAVİ YÖNTEMLERİ ANLATILACAK

“Tiroid Kanserinde Güncel Cerrahi Yaklaşımlar ve Meme Kanserinde Bireysel Tedavi Yaklaşımları” konu başlığıyla hekimlere yönelik gerçekleştirilecek bölüm 12-13 Eylül tarihleri arasında Liv Hospital Konferans Salonu’nda yapılacak. Dünyaca ünlü hekimlerin konuşmacı olarak katılacağı meme ve tiroid kanserlerle ilgili tedavi yöntemleri ve gelişmeler anlatılacak.

Halka Açık Toplantı

11 Eylül Perşembe Saat:  11.00

Adres: Liv HOSPITAL / Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Beşiktaş
 

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hindistan cevizi yağı zararlı mı?