Adana'daki fuhuş operasyonunda komik savunma

Adana'daki fuhuş operasyonunda komik savunma

Adana'da komşusunun kızlarına evinde fuhuş yaptırırken suçüstü yakalanınca kendisini böyle savundu: Çocuğunun altını değiştirmesi için eve girmesine izin verdim. Fuhuş yaptığından haberim yok

02 Aralık 2016, Cuma 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Adana'da bir kadın, fuhuş operasyonunda komşusunun evinde suçüstü yakalandı. Komşularının kızlarına evinde fuhuş yaptırdığı iddia edilen ev sahibi, kadının çocuğunun altını değiştirmek istediği için eve girmesine izin verdiğini, fuhuş yaptığından haberi olmadığını ileri sürdü.

 Adana polisi, Sarıçam ilçesinde oturan Döne Ö. (38) isimli bir kadının fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Müşteri kılığında Döne Ö.'yü telefonla aradı. Döne Ö., 100 lira karşılığında fuhuş yapmayı kabul ederek polise adres verdi.   

Polis kadının verdiği adrese giderek 100 lira parayı kadına verdi ve ardından kimliğini çıkartıp polis olduğunu söyledi. Ev sahibi Ayşe A. (51) ile kocası Sami A.'yı (61) "fuhşa yer temin etmek" suçlamasıyla gözaltına aldı. Döne Ö.'yü de ifadesini almak üzere emniyete götürdü.
 

"EŞİM HAYATINI KAYBETTİ, ÇOCUKLARIMA BAKABİLMEK İÇİN FUHUŞ YAPIYORUM"


Döne Ö. eşinin hayatını kaybettiğini, iki çocuğuna bakabilmek için fuhuş yaptığını söyledi. Ayşe A. ise Döne Ö.'nün komşularının kızı olduğunu, oradan tanıdıklarını, fuhuş yaptığını bilmediğini, olay olduğunda da evde olmadığını söyledi.
 

"ÇOCUĞUNUN ALTINI DEĞİŞTİRMESİNE İZİN VERDİM, FUHUŞTAN HABERİM YOK"


Kocası Sami A. ise Döne Ö.'nün çocuğuyla birlikte eve geldiğini, çocuğun altını değiştirmek istediğini, kendisinin de buna izin verdiğini, fuhuş yaptığından haberi olmadığını belirtti.

Polis Döne Ö.'yü ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakırken, karı kocayı "fuhşa yer ve imkan sağlamak" suçlamasıyla adliyeye sevk etti.   

Karı koca çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uçurumun kenarındaki Şeytan Kalesi ilgi odağı oldu