Adana Sanayi Odası'ndan KAYSO'ya ziyaret

Adana Sanayi Odası'ndan KAYSO'ya ziyaret

Adana Sanayi Odası'ndan KAYSO'ya ziyaret

14 Haziran 2019, Cuma 11:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ, (DHA) - ADANA Sanayi Odası (ADASO) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç ve beraberindeki heyet, Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi ziyaret etti.
Ziyaretleri hakkında bilgi veren ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tarafından düzenlenen Kumaş Tasarım Yarışmasına müracaat edecek öğrencilerin seçmesini yapmak üzere Kayseri’ye geldiklerini belirterek, “Bu vesile ile Başkan Mehmet Büyüksimitci’yi de ziyaret edip hal hatır sormak istedik. Zaten TOBB Yönetim Kurulunda beraber görev yapıyoruz. Sıkça bir ayara geliyor, ülkemizin şehirlerimizin sorunlarını görüşüp müzakere ediyoruz. Bu bir nezaket ziyareti. Ev sahipliklerinden dolayı ben kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci ise, “Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç'I Kayseri’de, odamızda misafir etmekten mutlu olduk. Kendilerinin de ifade ettiği gibi biz zaten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulunda beraber görev yapıyoruz. Sanayicilerimizin, işadamlarımızın sorunlarını masaya yatırıyor, bunlar üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Sayın Başkanımızın sanayi odası dışında birçok görevleri var. Başarılı çalışmalarını takdirle izliyoruz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyor,başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnternetten tarım ürünü dolandırıcılığına hapis ve para cezası