Adele, hayatını değiştiren kitabı açıkladı

İngiliz popçu Adele, son bir yılda verdiği kilolarla en çok konuşulan yıldızlardan biri oldu. Eşinden ayrıldıktan sonra hayatında köklü değişiklikler yapan Adele, bunun nasıl mümkün olduğunu açıkladı. Adele, hayatını değiştiren kitabını açıklayarak hayranlarına ümit verdi.

20 Ağustos 2020, Perşembe 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yabani - Memnun Etmekten Vazgeçin, Yaşamaya Başlayın

Yabani - Memnun Etmekten Vazgeçin, Yaşamaya Başlayın

Adele, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hayatını değiştiren kitabı açıkladı. Glennon Doyle’un “Untamed - Stop Pleasing, Start Living” (Memnun Etmekten Vazgeçin, Yaşamaya Başlayın) kitabının kapağını paylaşan ünlü şarkıcı, kitabın “beyninizi sarsacağını ve ruhunuzun çığlık atmasına neden olacağını” söyledi.

'Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi'

'Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi'

Metro'nun haberine göre ünlü şarkıcı kitabı okuduktan sonra “kendisi için hazır olduğunu” belirtti. Adele paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Eğer hazırsanız, bu kitap beyninizi sarsacak ve ruhunuzun çığlık atmasına neden olacak. Bu kitabı okuduktan sonra kendim için çok hazırım! Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi. Gerçekten gevşeme ve kendisine sıkıca tutunma kapasitesine sahip herkes bunu yapsın, okusun, yaşasın, deneyimlesin.

'Çünkü ben bilmiyordum'

'Çünkü ben bilmiyordum'

Adele ayrıca, kitabı okurken bir kalem bulundurmayı da önerdi. Şarkıcı kitabı okurken pek çok önemli kısmın not alınması gerektiğini söyledi. 

Sadece kendi neşemden, mutluluğumdan ve özgürlüğümden sorumlu olduğumu bilmiyordum! Özgürleşmemizin etrafımızdakileri de özgürleştireceğini kim biliyordu? Çünkü ben bilmiyordum!! Tıpkı bir Disney karakteri gibi stresli, dağınık, kafası karışık ve kendimizi düşünmememiz gerektiğini sanıyordum.

'Kendimize güvenmeye başlayabiliriz

'Kendimize güvenmeye başlayabiliriz

Ünlü şarkıcının paylaşımını Katy Perry de beğenerek destekledi. ABD’li oyuncu Reese Witherspoon da Doyle’a dair övgülerde bulunmuştu.  Adele’in bahsettiği kitap bu yıl Mart’ta yayımlanmıştı.  Doyle’un ifadelerine göre 'her birimiz sınırlar koyacak, bedenlerimizle barışacak, öfkemizi ve kalp kırıklığımızı onurlandıracak ve en gerçek, en çılgın içgüdülerimizi açığa çıkaracak kadar kendimize güvenmeye başlayabiliriz.'

Aşk hikayemizin fon müziği

Aşk hikayemizin fon müziği

Adele’in paylaşımını fark eden Glennon Doyle da başka bir paylaşımla cevap verdi. Doyle şu ifadeleri kullandı:

Geçen günü onun (Adele’in) paylaşımıyla uyandım. Yatağa atladım ve Abby’i uyandırdım, telefonu ona verdim. Okudu ve birbirimize baktık, gülmeye başladık. Adele’in şarkıları bizim aşk hikayemizin fon müziğiydi.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER IMDb'ye göre en başarılı 10 Türk dizisi