Adele'in elbisesi neden yok sattı?

İngiliz şarkıcı Adele, geçtiğimiz aylarda verdiği kilolarla dikkat çekmiş, Instagram'a yüklediği bir fotoğraf rekor beğeni almış ve büyük takdir toplamıştı. Adele'in paylaştığı o fotoğrafta giydiği siyah elbise de olay oldu. Adele'in bir Hollanda markasından aldığı elbise adeta yok sattı. Peki Adele'in giydiği o elbise neden yok sattı?

06 Haziran 2020, Cumartesi 11:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Adele'in Instagram'da zayıflamış haliyle paylaştığı fotoğrafın ardından o elbise 'yok sattı'. Adele, bu gönderisiyle 32'inci yaşını kutlamıştı. 

Adele, söz konusu fotoğrafta siyah mini, uzun karpuz kollu elbise giyerken görülüyordu. Los Angeles'taki evinin bahçesindeki dev çiçekler ise fotoğrafın bir başka beğenilen noktası olmuştu. 

Adele, fotoğrafın altına şöyle yazmıştı, "Doğum günü kutlamalarınız için çok teşekkür ederim. Bu çılgın zamanlarda umarım hepiniz güvendesinizdir. Siz bizim meleklerimizsizin" diyerek sağlık çalışanlarına teşekkür etti.


Fotoğraf, sadece Adele'in hayranlarına istedikleri kiloya ulaşma anlamında değil, moda anlamında da ilham oldu. Adele'in giydiği Hollanda merkezli Elzinga marka tasarım elbise, yok sattı. Tabiri caizse gören aldı, göre aldı.  Elbisenin fiyatının 604 dolar olduğunu belirtmeden geçmeyelim. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021 Royal Ascot At Yarışları'na şapkalar damga vurdu