'Adı Efsane'nin çekimleri başladı!

Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in yer aldığı yeni dizisi “Adı Efsane”nin çekimleri başladı

10 Aralık 2016, Cumartesi 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in yer aldığı yeni dizisi “Adı Efsane”nin çekimleri başladı.

D Productions imzalı 2017’nin efsane projesi olmaya aday olan dizinin ilk set fotoğrafları da önceki gün basın ile paylaşıldı.

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun bu zamana kadarki alışılagelmişin dışında bir karakter ile ekrana geleceği dizide, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele anlatılacak.

“ Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile efsane olacak “Adı Efsane”nin genel hikâye ve  künyesi ise şöyle;

“ Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile efsane olacak “Adı Efsane”nin genel hikâye ve künyesi ise şöyle;

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Künye  Yapım : D Yapım

Künye Yapım : D Yapım

Yapımcı : Müge Turalı Pak - Ayşe E. Durmaz, Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy, Yönetmen : Devrim Yalçın, Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal, Senaryo : Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız, Görüntü Yönetmeni : Kemal Sözen, Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak, Müzik : Alpay Göltekin

Oyuncular

Oyuncular

: Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan ( Hasan), Güneş Hayat ( Kevser ), Bülent Düzgünoğlu ( Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan), Almila Ada ( Melis ), Leya Kırşan ( Zeynep), Baran Bölükbaşı ( Fiko), Hakan Ummak (Sadık).

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (27 Eylül 2020)