Adil Gevrek, Gökhan Töre'yi Beşiktaş'a bedava vermeyeceklerini açıkladı

Gökhan Töre, eski takımı Beşiktaş'a dönebilmek için Yeni Malatyaspor yönetiminden kolaylık istemişti. Beşiktaş'a dönme konusunda çok istekli olan Gökhan Töre için Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten açıklama geldi.

02 Eylül 2020, Çarşamba 13:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Adil Gevrek, Gökhan Töre transferiyle ilgili şunları söyledi:

Gökhan'ın gitme isteğine saygı duyuyoruz. Buraya gelirken uzun süredir futboldan uzaktı ve camiamız ona kucak açmıştı. O da bize katkı sağladı, zaten çok iyi bir oyuncu. Ancak ayrılmak istediğini söylediğinde ona saygı duyduk. Fakat bu ayrılığın bir bedelinin olması gerektiğini söyledik.

Beşiktaş ile görüştüğünden haberdarız. Beşiktaş'a "Size bedava geleceğim" demiş. Beşiktaş'la ve Sergen Hoca'yla da konuştuk, bonservissiz alabileceklerini söylediler. Ancak biz bir bonservis istiyoruz. Bu transferde kesinlikle bonservis olacak. Bunu Beşiktaş mı öder yoksa Gökhan mı, bilemem. Her gitmek isteyen bedava gidemez. Bedel almadan yollamayacağız.

Aboubakar ile ilgili bir girişimimiz oldu, doğru. Bejamin Tetteh haberleri de doğru, ilgileniyoruz. Kulübüyle temas halindeyiz ve teklifimiz iletmiştik. Umarım transfer gerçekleşir, satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mert Yılmaz Beşiktaş ile anlaşmak üzere