Adnan Oktar Lara Kamhi'yi 'kedicik' yapmak için çok uğraşmış

POSTA'dan Bekir Saçar'ın 'Görünen adam' köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu...

15 Temmuz 2018, Pazar 10:28 Son Güncelleme:
A A

İki yıl takipten sonra dört gün önce 190 müridiyle gözaltına alınan ve çocuklara tacizden askeri casusluğa kadar 29 suçlama yöneltilen Adnan Oktar, Profilo Holding’in eski patronu Cefi Kamhi’nin kızı Lara’yı da ‘kedicik’ yapmak için çok uğraşmış

Lara sosyal medya hesabından; “Şimdi ‘kedicik’ diye gülüyoruz ama 12 sene evvel, ben daha 19 yaşındayken az uğraşmadı Adnan Oktar’ın müritleri benimle. Yıllar sonra ‘kedicik’ halini görüp şok oldum. Gayet nitelikli sandığım kişiyle buluşup kaçırılmaktan 5 dakikayla kurtuldum” yorumunu yazdı.

SİLİKONLARA VEDA ETTİ

SİLİKONLARA VEDA ETTİ

Sunucu Özlem Yıldız şöhret basamaklarını tırmandığı ilk günlerde memelerine silikon taktırmıştı. Daha sonra hızını alamayıp burnuna da estetik yaptırmıştı.

Doğal haline dönmeye karar veren Özlem Yıldız, geçen ay kendini Nişantaşı’ndaki Medikal Estetik’in patronu Dr. Serdar Tunçer’in hünerli ellerine teslim etti ve memelerini küçülttürdü.

ÖLÜMDEN DÖNMÜŞ

ÖLÜMDEN DÖNMÜŞ

İstanbul Motor Piston’un ortağı Sinan Dereli, geçen ay sırt ağrısı şikayetiyle Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’ne gitmiş. Muayenede kalbinde aort damarı yırtığı tespit edilmiş ve hemen ameliyata alınmış. Aort damarı yırtılmasında ölüm oranı çok yüksekmiş. Zamanında hastaneye gittiği için ölümden kurtulmuş. Sinan Dereli’nin kardeşi Mehmet Dereli de iki yıl önce Miami’de karaciğer nakli yaptırmıştı.

MESUT'UN OYUN ODASI HAZIR

MESUT'UN OYUN ODASI HAZIR

İngiltere’nin Arsenal takımında oynayan Mesut Özil’in, Çeşme Alaçatı’da 4 villalık bir sitede ev aldığını daha önce burada yazmıştım. Villanın tadilatı iki hafta önce bitti. Amine Gülşe ile Mesut Özil evlerinin dekorasyonunu tamamlamak için Çeşme’deler. Hem tatil yapıyor hem de evde yapılan işleri denetliyorlar. Villada ilk hazırlanan kısım, Mesut Özil’in isteği üzerine yapılan oyun odası. Burada Playstation oynayıp arkadaşlarıyla film izleyecek. Mesut’un 1 milyon euro’luk villasının komşuları Acun Ilıcalı ve ağabeyi Ömer Ilıcalı.

KASLI VÜCUDUN SIRRI

KASLI VÜCUDUN SIRRI

Son dönemlerde estetik ameliyat yaptıran erkeklerin sayısında ciddi artış var. Özellikle ‘six-pack’ denen baklava dilimli karın kasları için... Plastik cerrahlar bir saat kadar süren bir işlemle cilt altındaki dokuyu yakarak kasa çeviriyor. Tarkan’ın da six-pack yaptırdığı konuşulmuştu. Şimdi de Murat Boz’un sixpack yaptırdığı dillerde.

PROGRAMINI ÇEŞME'YE TAŞIDI

PROGRAMINI ÇEŞME'YE TAŞIDI

Ebru Akel’in sağlıklı zayıflamadan estetik ve sağlığa dair tüm konuları işlediği ‘Kendine İyi Bak’ programı yaz sezonunda da ara vermeden ekranlarda olacak. Çeşme’de evi olan Ebru, kanal yöneticilerini ikna etmiş. Programı yaz boyunca Çeşme’de çekilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...