Adnan Polat: Benden sonra Galatasaray başkanlığının ağırlığı kalmadı

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, son dönemde hakkında çıkan 'yeniden aday olacak' söylentilerini yalanladı. Zamanı olmadığını belirten Polat, kulübün genel durumuyla ilgili konuştu.

05 Mayıs 2021, Çarşamba 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah'a konuşan Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, kendisinden sonra gelen Ünal Aysal yönetimini eleştirdi. Polat, görevden ayrılırken güçlü bir yapı bıraktığını ancak; Ünal Aysal'ın har vurup harman savurduğunu söyledi.

"Beni ibra etmeyerek kulübe zarar verdiler"

"Beni ibra etmeyerek kulübe zarar verdiler"

Bana karşı idari ibrasızlık kararı alarak kulübün yara almasına ve genleri ile oynanmasına neden oldular. Galatasaray beni ibra etmeyerek büyük zarar gördü. Benden sonra Galatasaray başkanlık makamı ağırlığını kaybetti.

"Diğer camialara karşı gücümüzü kaybettik"

"Diğer camialara karşı gücümüzü kaybettik"

Herkes herkese ağır ifadelerle konuşuyor. Eskiden bu tür eleştirileri aklı selim insanlar yapar, birkaç kişi dile getirirdi. Şimdi ağzına gelen herkes her lafı söylüyor. İbrasızlık konusunda bana iade-i itibar yapılması dile getiriliyor. Bu sadece benim için değil tüm arkadaşlarım için geçerli.

Binin üzerinde Galatasaraylı bu ibrasızlıktan sonra kendilerini geri çekti ve küstü. Galatasaray bu olayların ardından diğer camialar karşısında gücünü kaybetti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hernani'yi Galatasaray'a Taffarel getirecek