Afili Aşk final yapıyor

Afili Aşk final yapıyor

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in paylaştığı ‘Afili Aşk’ final bölümüyle ekranda: Hamilelik haberiyle Ayşe ve Kerem için yeni bir sayfa açılır. Kerem, bebek için çok istekli görünür. Ceyda’nın doktoru Ayşe’nin karşısına çıkar ve bebekle ilgili şoke edici bir bilgi verir. Yabancı yetkili, ortaklığı bitirmek niyetiyle şirkete gelir. Afili Aşk bu akşam 38. bölümü ile final yapıyor.

19 Mart 2020, Perşembe 19:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Afili Aşk final bölümü (38. bölüm) özeti: Ceyda’nın getirdiği doktor Ayşe’nin gerçekten hamile olduğunu söyleyince Ayşe ve Kerem için yeni bir sayfa açılmıştır. Kerem bu bebek için çok istekli görünmektedir. Kerem’in ilgisi Ayşe’nin kafasını karıştırır. Acaba Kerem sadece bebekle mi ilgilenmektedir? Hâlâ Kerem’e aşık olsa da bu ikilem Ayşe’yi Kerem’den uzaklaştırmaktadır.

Bu sırada Ceyda’nın doktoru Ayşe’nin tekrar karşısına çıkar ve bebekle ilgili şoke edici bir bilgi verir. Bu bilgi Ayşe’nin hayatındaki her şeyi alt üst edecek güçtedir. Ayşe ne yapacağını düşünürken Ceyda da elinde kalan son kartı oynamış, Amerikalı ortaklara şirketin durumunu ve Kerem’in çalkantılı özel hayatını gammazlamıştır.

Şirketten gelen yabancı yetkili ortaklığı bitirmek niyetindedir. Bu da Kerem’in hem babasına rezil olması hem de kariyerine alacağı büyük bir darbe demektir. Ayşe ve Kerem üstlerine gelen ve onları boğmak üzere olan bu sorun denizini aşıp, aşk limanına yanaşmayı başarabilecekler midir?Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Düvenci’nin eski eşi Engin Akgün: Kızımı polemik konusu yaptırmam