Afrin'e 4 TIR yardım

Afyonkarahisar’ın Şuhut Belediyesi öncülüğünde düzenlenen "Şuhut’tan Afrin’e Kardeşlik Eli" kampanyası"  kapsamında toplanan 4 TIR dolusu yardım malzemesi Suriye sınırına ulaştırılmak üzere yola çıktı

24 Nisan 2018, Salı 18:13
A A
Afrin'e 4 TIR yardım
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un öncülüğünde Deniz Feneri Derneği, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası, Şuhut Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Şuhut Dost Eli Yardımlaşma Derneği, Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şuhut Ziraat Odası ve Kadim Gençlik Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirilen "Şuhut’tan Afrin’e Kardeşlik Eli" kampanyası kapsamında toplanan 4 TIR yardım konvoyu Şuhut ilçe Ulu Cami’de öğle namazı sonrasında dualar eşliğinde uğurlandı.
 

'BAYRAĞIMIZ İNMESİN, EZANIMIZ DİNMESİN'


Duaların ardından kısa bir konuşma yapan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt "15 Günlük kampanya süresi içerisinde 4 TIR yardım malzemelerini yardımseverlerimizle birlikte uğurluyoruz. Şehitler ve Şahitler diyarı olan Şuhut tarihinde devletine, milletine ve din kardeşlerine her zaman yardım etmiştir, bugünden sonrada aynı şekilde bu yardımlara devam edecektir. Rabbim yaptığımız ve yapacağımız bu hayırlar vesilesi ile devletimize ve milletimize zeval vermesin, bayrağımız inmesin, ezanımız dinmesin"açıklamalarına yer verdi.

 

'AFRİN DEMEK ŞUHUT DEMEK'


Şuhut İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ise yardım kampanyasına katılan sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederek,"Afrin artık Şuhut demek, Afrin’de huzur ve güven ortamını tesis edip, milletimizi ve devletimizi tehlikelerden korumak uğruna bir şehit, 3 gazi verdik, Şuhut olarak bu hususta üzerimize düşeni yapmaya yüreğimizle devam edeceğiz"dedi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.