Önceki Fotolar

Ağaca zincirlenen köpek ölmek üzereyken kurtarıldı

Bodrum'da ağaca zincirlenmiş köpek, 33 yaşındaki müzik öğretmeni Pınar Kurtoğlu tarafından açlık ölmek üzereyken kurtarıldı

24 Ocak 2017, Salı 18:40
A A
'BÜYÜK TRAVMA YAŞAMIŞ'

'BÜYÜK TRAVMA YAŞAMIŞ'

Veteriner Zeynep Yücel, köpeğin kendilerine getirildiğinde çok kötü bir durumda olduğunu belirterek, "Uzun süre aç kalmış. Derin yaraları var. Açık yara tedavisine başladık. Beslenmesine önem verdik. Büyük bir travma yaşamış. Ancak, çok zeki bir hayvan. En az iki ay misafirimiz olarak burada tedavi görecek. Daha sonra ise kendisini sahiplendireceğiz. Bu tür hayvanlar sahipsiz olmaz. Macar Vizsla cinsi, beş yaşında, erkek, iyi bir cins av köpeğine niye böyle bir şey yaptılar anlam veremedik" dedi. 

'BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ'

'BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ'

Köpeği kurtaran Pınar Kurtoğlu ise "Bunu yapan insan olamaz. Bu hayvanı bu hale gelene kadar nasıl olur da kimse göremez ya da gereken müdahaleyi yapmaz? Bu bir insanlık ayıbıdır. İlk bulduğumuzda verdiğimiz mamayı ağlaya ağlaya yedi. Yaşadıklarına rağmen gözlerinin içi hala gülen bir hayvan. Birkaç gün daha bulunmasa belki de ölecekti. Tedavisinin ardından sahiplenen olmazsa belki de ben bakımını üstleneceğim" diye konuştu. 

Köpeğin kurtarıcısı Pınar Kurtoğlu

Köpeğin kurtarıcısı Pınar Kurtoğlu

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Belediye otobüsünde soğuğa karşı sobalı çözüm!