Ağaoğlu dağda stres attı

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan işadamı Ali Ağaoğlu, yeni yılı Uludağ'da ailesiyle birlikte karşıladı

A A

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan işadamı Ali Ağaoğlu, yeni yılı Uludağ'da ailesiyle birlikte karşıladı.

İşadamı Ali Ağaoğlu, 2013 yılında Türkiye'nin yaşadığı birkaç sıkıntı olduğunu belirterek, "İnşallah 2014, 2013 yılını aratmaz" dedi.

Ağaoğlu, eşi Semra, kızı Sena ve oğlu Alican Ağaoğlu ile geldiği, Uludağ'da sahibi olduğu otelde 2014 yılına ilişkin beklentilerini gazetecilerle paylaştı.

Yeni yılın başta Türkiye'ye, insanlığa ve dünyaya barış getirmesini dileyen belirten Ağaoğlu, "İnşallah 2014, 2013 yılını aratmaz. Özellikle 2013'te Türkiye'nin yaşamış olduğu birkaç sıkıntı var. İnşallah 2014 daha huzurlu, daha uzlaşma ve anlayış içinde geçer diye umuyorum ve diliyorum" diye konuştu.

Ali Ağaoğlu, bir gazetecinin, "2013 yılının son bölümünde sizin yaşadığınız bazı sıkıntılar var. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"2013 özellikle Gezi olaylarından başlayan toplumsal olarak stresli bir yıl oldu. Bizim millet olarak çok büyük hasletlerimiz, özelliklerimiz var. Ama en büyük eksikliğimiz uzlaşma kültürümüz maalesef eksik. 2014 yılında daha hoşgörülü, daha uzlaşıcı, daha demokratik bir Türkiye olmasını diliyorum."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meryem'den yeni yıl mesajı