Ahmet Ağaoğlu açıkladı! 14 Süper Lig kulübünden ortak anlaşma

Trabzonspor Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısının ardından konuştu. Ağaoğlu, 14 kulübün ortak bir karara vardığını ve ilk yarı sonuna kadar ne olursa olsun hakem konuşmayacaklarını açıkladı.

24 Kasım 2021, Çarşamba 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada "Bugün yapılan toplantıda 14 kulüp ile ilk yarıda kalan 6 maçta bir anlaşma yaptık ve hakemler hakkında konuşmama kararı aldık. MHK'nın sistemi hakkında yapılan çalışmanın selameti adına böyle bir karar alındı. Bu çalışmaya zarar verilmemesini istiyoruz. Katılmayan kulüplerle ilgili yanlış anlaşılma oldu. Biz 14 kulüp toplantıya katıldık ve bu kulüplerle hakem konuşmama kararı aldık. Katılmayan kulüpler adına bir karar alınmadı. Daha sonra isterlerse onlar da karara uyabilir" dedi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas derbi maçta yaşanan hakem hataları nedeniyle dün TFF başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği yöneticileriyle toplantıya katılmıştı.

Ağaoğlu da toplantıya davet edilmiş ancak işleri dolayısıyla dahil olamamıştı.

Ahmet Ağağlu, anlaşmayı kabul eden 14 kulübü açıklamadı. Bu nedenle dışarıda kalan 6 kulübün de hangileri olduğu bilinmiyor. Kalan 6 haftada kimlerin anlaşmaya dahi olmadığı netleşecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fatih Terim'den Fenerbahçe derbisi yorumu: Marsilya maçının önüne hiçbir şeyi geçirmeyeceğim