Ahmet Ağaoğlu beIN Sports'a konuk olacak: Bu söylediklerimin ne kadarı yayınlanır?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluş beIN Sports'un 'beIN United' adlı programında Güntekin Onay'ın konuğu olacak. Ağaoğlu'nun fragmandaki sözleri ise daha program yayınlanmadan çok konuşuldu. Başkan, Güntekin Onay'a 'Konuşalım ama bu söylediklerimin ne kadarı yayınlanacak?' diye sordu.

31 Mart 2021, Çarşamba 14:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, beIN Sports'ta Güntekin Onay'ın konuğu olacak. 2 Nisan Cuma günü 23:00'te ekranlara gelecek olan programın fragmanı yayınlandı.

Fragmanda bile çok ses getiren sözler kullanan Ağaoğlu, Güntekin Onay'a "Bilmiyorum bu programın ne kadarı yayınlanacak, ne kadarı yayınlanmayacak ama..." dediği görülüyor. Güntekin Onay ise "Hepsi yayınlanır Sayın Başkan" cevabını veriyor.

Ahmet Ağaoğlu'nun özellikle VAR ve Kulüpler Birliği ile ilgili sözleri de çok konuşulacak gibi duruyor. Ağaoğlu, "Kulüpler Birliği'nin çok daha efektif olarak işin içinde olması lazım. Peki biz VAR' ne yaptık? VAR'a da eyyam yaptırdık. Kulüpler sözde adalet istiyor. Adalet mi istiyor yoksa adaletsizlikten pay mı istiyor?" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın'ın istemediği Halil Umut Meler üst üste ikinci kez Beşiktaş maçı yönetecek