Ahmet Hakan'dan Metin Hara'ya: Paçozun tekiymiş!

Metin Hara ve Adriana Lima aşkı dolu dizgin devam ediyor. İkili aşklarıyla gündemde kalmaya devam ettikçe eleştiri oklarının hedefinde kalmaya devam ediyor

15 Temmuz 2017, Cumartesi 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Metin Hara ile Adriana Lima aşkı magazin gündeminden düşmek bilmiyor.

Sadece Türk basının değil yabancı basının da dikkatini çeken çift Bodrum tatiline devam ediyor.

İkili önceki gün motoryatla tura çıkıp, denize girdi.

Dün denize giren Adriana bugün ise çimenlerin üzerinde sere serpe yatıyor.

Herkes onları eleştirip, yorumlarken onların keyfi ise gayet yerinde. Dün Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuşan Metin Hara yaptığı açıklamalarla birçok eleştiriye amruz kalmıştı. Öyle ki Demet Akalın'a verdiği 'Ka'le almıyorum' cevabından sonra Sinan Akçıl'dan bile tepki almıştı.

Şimdi ise Ahmet Hakan eleştiri oklarını Metin Hara'nın üzerine çevirdi. Ahmet Hakan Metin Hara'ya şu satırlarla sert çıktı:

METİN HARA VAR YA... PAÇOZUN TEKİYMİŞ

METİN HARA VAR YA... PAÇOZUN TEKİYMİŞ

Hani şu Adriana Lima’yla sevgili olduğu için bütün erkeklerin düşmanlığını üzerine çeken şahıs.

Tam da... “Kıskanmayın, gıpta edin, helal olsun çocuğa, bravo vallahi” falan diyecektim ki... Ayşe Arman’a verdiği röportaj geldi önüme... Hay, gelmez olaydı!

Herif, o kadar berbat bir yaklaşım sergiliyor ki... Eski sevgililerinden eski otomobillerinden söz eder gibi ediyor.

Söyledikleri aşağı yukarı şöyle şeyler: - Ben Adriana olayına öyle şak diye gelmedim Ayşe... - Bak şimdi, ben sana eski sevgililerimi sayayım da durumu gör. - Aslı T. var mesela... Çok ünlü, çok hoş bir kız. -  Ekin T. var ayrıca... Ünlü ve süper biri... - Müge B. var bir de... Tamam, bir Adriana değil ama o da yerel ünlü. - Sonra bir de Beste K. var ki... O da ünlü, o da çok güzel. - Yani benim güzel Ayşe’m, ben sevgililer destanı yazmış bir adamım... - Adriana Lima’yı kapmama şaşırma öyle...

Hay Allah müstahakını versin be Metin Hara! Yahu sen... Tam bir apaçi, tam bir barzo, tam bir zonta, tam bir paçoz, tam bir erkek Kezban’ıymışsın be!  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En çok konuşulan magazin olayları: Temmuz ayının magazin gündeminde aşk ve şiddet vardı