Ahmet Ilgaz: Bizim sektörde rekabet fazla

Manisa’da gömlek ve kravat dükkanı işleten Ahmet Ilgaz (32), daha çocukken çırak olarak başladığı bu işin 10 yıldır da patronu

11 Nisan 2018, Çarşamba 03:12
A A
Ahmet Ilgaz: Bizim sektörde rekabet fazla
Ahmet Bey; “Bizim işler yılın üç ayı durgun olur. Kışın kazak, yazın ise gömlek giyilir. Ayrıca yazın düğünler başlayınca, bizim işler daha iyi olur. Haftanın 7 günü, sabah 9, akşam 8 çalışıyorum, yani tatil falan yok. 2 çocuğum var. Karımla da burada görüşüyoruz, dükkanı kapattıktan sonra ancak gece pikniğine gidiyoruz” diyor. düzenlı MüşterıM var Ahmet Ilgaz: “Bizim sektörün en büyük sıkıntısı, cebinde 20-30 bin lirası olan hemen bir dükkan açabiliyor. Bu yüzden rekabet çok fazla. Benim ürünlerin hepsi orijinal olduğu için pahalı, çakma ürün satanların fiyatı ise ucuz. Ancak benim düzenli gelen işadamı, memur ve parası olan kesimden müşterilerim var. Bu yüzden Allaha şükür benim işlerim iyidir” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.