Ahmet Nur Çebi görevinden ayrılıyor

Beşiktaş'ın ve aynı zamanda Kulüpler Birliği'nin başkanı olan Ahmet Nur Çebi, Kulüpler Birliği'ndeki görevinden ayrılmaya hazırlanıyor.

08 Haziran 2021, Salı 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

5 Şubat 2021 tarihinde yoğun ısrarlar sonucu Kulüpler Birliği başkanı olan Ahmet Nur Çebi, ay sonunda görevini bırakacak. Yeni bir başkan belirlenmesini isteyen Çebi, diğer kulüplere de kararını bildirdi.

Çebi'nin Beşiktaş'a daha çok zaman ayırabilmek için bu kararı aldığı konuşuluyor. Aynı zamanda sağlık sorunları nedeniyle çok fazla işle meşgul olmak istemeyen Çebi, Kulüpler Birliği'ndeki görevini devretmek istiyor.

Çebi, son olarak dünkü yabancı sınırı toplantısı sonrası, "TFF Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri sorunlarımızı dinledi. Yabancı sayısının düşürülmesiyle ilgili, ‘Bir sene daha erteleyin lütfen. Sıkıntılarımızı aşamadık’ dedik. Belki sahada 11 kişinin yabancı olması hoş değil ama bu durumu pandemide aşamadığımızı ifade ettik. Harcama limitleri konusunda da anlayış bekliyoruz. Yayıncı kuruluşla ilgili konuları da konuştuk. Ayın 9’u 10’una kalmadan birçoğunu netleştireceğimizi düşünüyoruz" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da Ryan Babel için karar verildi! 5 gerekçe...