Ahmet Nur Çebi Hulk transferinin neden olmadığını açıkladı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hulk transferiyle ilgili konuştu. Sergen Yalçın'ın ilgilendiklerini açıkladığı Hulk, Atletico Mineiro ile sözleşme imzalamıştı. Nur Çebi ayrıca Sergen Yalçın'ın takımda sağladığı adaletin aynısını ödemelerde de yapmaya çabaladıklarını belirtti.

30 Ocak 2021, Cumartesi 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Limitleri zorlamayacağız

Limitleri zorlamayacağız

Ben bu göreve gelirken, Beşiktaş'ın geleceğini yakından ilgilendiren maddi konular konusunda taviz vermeyeceğimi ve bunun için canımın yanmasını bile göze aldığımı söylemiştim. Yine söylüyorum, transferde limitlerimizi zorlayan hiçbir girişime izin vermem.

Sergen Hoca'nın adaletini devam ettirmek istiyoruz

Sergen Hoca'nın adaletini devam ettirmek istiyoruz

Sergen Yalçın hocamız çok başarılı. Takımın havası çok iyi. Forma dağıtma konusunda çok adaletli. O nasıl forma adaleti sağlıyorsa ben de ödemeler konusunda adalet sağlamaya çalışıyorum. Bir transfer yüzünden takım içerisindeki ödemeleri aksatmamız mümkün değil. Bunu göze alamam. Ödemeler konusunda sıkıntı olmayınca oyuncularımız ve doğal olarak da tüm ekip mutlu.

Hulk ve Cenk Tosun

Hulk ve Cenk Tosun

Hulk veya Cenk Tosun, maddi şartlarımızı zorlamıyorsa olur. Hulk transferi, bizim istediğimiz rakamlara gelinmediği için bitmedi. Kaldı ki, göndermemiz gereken oyuncular var. Ben ekonomik olarak Beşiktaş'ın geleceğini riske sokamam.

Bilgi: Beşiktaş'ın Hulk transferinde 1 milyon euro'luk bir fark nedeniyle işi bitiremediği; Cenk Tosun için ise aradaki farkın 400 bin euro olduğu söyleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER West Bromwich'ten Türkiye çıkarması: Ozan Tufan için teklif yapmışlar