Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz'e: İnsanlar canları sıkıldığında sertleşebiliyor

Beşiktaş'ın yeni sezon formalarını tanıttığı basın toplantısında Ahmet Nur Çebi, gündemle ilgili sorulara da cevap verdi. Özellikle Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Bernard Mensah ve limit konularına verilen cevaplar dikkat çekiciydi.

18 Ağustos 2020, Salı 13:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vodafone Park'ta gerçekleştirilen yeni sezon formalarının tanıtımında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Çebi, "Bugün konu Leyla konusu değil Adidas. Sayın Cengiz'i anlayabiliyorum. İnsanlar bazen canları sıkıldığında sertleşebilirler. Söylemleri doğru. Galatasaray da dahil olmak üzere, bu duruma geldiysek Sayın Cengiz'in söylediği sebeplerle geldik.

Bir hafta evvel başkanların olduğu bir Whatsapp grubuna 'Transferde menajer ve oyuncuların oyunlarına gelmeyelim. Saygılı ve hoşgörülü olup fiyatları arttırmak isteyenlere katkı vermeyelim' demiştim" diye konuştu.

Mensah konusuna değinen Çebi, "Bizden kendisinin Mensah'ın arkasından koştuğuna dair resmi bir söylem çıkmadı. Koskoca Galatasaray Başkanı öyle diyorsa öyledir. Ben Mensah'ı gördüm, yalan konuşacak bir çocuk değil" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kasımpaşa'dan açıklama: Thiam ve Fatih'ten bonservis kazanmadık