Ahmet Nur Çebi'den tepki çeken 'yabancı hakem' önerisi

Beşiktaş Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig'de yabancı hakem uygulanması konusundaki görüşlere yepyeni bir yorum getirdi. Çebi, 'Sadece derbilerde yabancı hakem gelsin' dedi. Çebi'nin yorumu ise bazı spor yorumcuları ve sosyal medya kullanıcılarından tepki gördü.

28 Ekim 2021, Perşembe 12:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Hakemler torbadan çıksın"

"Hakemler torbadan çıksın"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Milliyet köşe ayzarı Bilal Meşe'ye konuştu. Meşe, Çebi ile olan sohbetinde geçen yabancı hakem yorumunu şöyle aktardı:

"Başkan Çebi, hakemlerin ‘torbadan’ çıkmasını istiyor. Geçmişte bir dönem uygulandı, fena düşünce de değil. En azından atamalardaki spekülasyonlar ve dedikoduların önünü keser torba!"

Sadece derbilere yabancı hakem

Sadece derbilere yabancı hakem

Bilal Meşe, Ahmet Nur Çebi'nin sadece derbilere yabancı hakem gelmesi fikrine karşı çıktığını söyleyerek Çebi'nin sözlerini aktardı:

Niye karşı çıkıyorsun ki? Yılda kaç tane derbi maç var? Saysan iki elin parmaklarını bile geçmiyor... Gelsin yabancı hakem yönetsin... En azından spekülasyonlardan, dedikodulardan kurtuluruz kardeşim. Yok o olsun, yok bu olsun, günlerce tartışıyoruz...

"VAR hakem ile orta hakem ayrılsın"

"VAR hakem ile orta hakem ayrılsın"

Meşe, son olarak Ahmet Nur Çebi'nin VAR sözlerini şöyle aktardı:

Başkan VAR’ı da masaya yatırdı... VAR’da görev yapan hakemlerin maç yönetmelerine de şiddetle karşı çıkıyor. Hiç de yabana atılır bir düşünce değil bence... Yani VAR’da hata yapan hakemlerin sahaya indikleri zaman ‘diyet’ ödeme yolunu seçmelerinin önüne geçilir değil mi? Zaten herkes işini yapsa, inanın bu kadar sorun çıkmaz!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozornwafor'un ikinci hayal kırıklığı: Yine oynayamıyor!