Ailecek izleyebileceğiniz 2021'in en iyi animasyon filmleri

Tatil akşamları ailecek toplanıp keyifle izleyeceğiniz filmler arıyorsanız bu animasyonlar size göre olabilir. İşte keyifle izleyeceğiniz harika animasyonlar

20 Temmuz 2021, Salı 17:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan

Bea, Thomas ve tavşanlar derme çatma bir aile yarattılar, ancak en iyi çabalarına rağmen, Peter yine de yaramaz mizacını geride bırakamıyor gibi görünüyor. Peter bahçeden çıkarak kendisini yaramazlıklarının takdir edildiği bir dünyada buluyor, ancak ailesi onu aramak için ellerindeki her şeyi riske attığında, Peter nasıl bir tavşan olmak istediğini çözmelidir.

Space Jam: Yeni Efsane

Space Jam: Yeni Efsane

Düzenbaz bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağsalim eve götürebilmek için yapması gereken, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada, yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına --daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya-- karşı onları zafere taşımaktır.

Luca

Luca

Enrico Casarosa'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Pixar'ın yeni filmi Luca, bir İtalyan sahil kasabasında, kendisine kıyasla daha maceracı olan arkadaşına uyarak yaşadıkları denizden çıkıp insan hayatının renklerini keşfeden deniz canavarı Luca'nın hikâyesini anlatıyor.

The Boss Baby: Family Business

The Boss Baby: Family Business

İlk filmin merkezinde yer alan Tim ve Ted Templaton kardeşlerin birer yetişkin oldukları dönemi anlatan Patron Bebek 2: Aile Şirketi, yetişkin yaşamı sırasında birbirinden uzaklaşan iki kardeşi yeniden bir araya getiren olayları konu ediniyor.

Addams Family

Addams Family

Herkesin favori ürkütücü ailesi, animasyon komedi devam filmi The Addams Family 2'de geri döndü. Yepyeni bu filmde Morticia ve Gomez'i çocuklarının büyüdüğü, aile yemeklerini atladığı ve tamamen "çığlık zamanı" ile tükettiği için perişan halde buluyoruz.

Robot Ron: Bir Sorun Var

Robot Ron: Bir Sorun Var

Garip bir ortaokul öğrencisi olan Barney ve yeni yürüyen, konuşan, dijital olarak bağlı cihazı Ron'un hikayesi. Ron'un sosyal medya çağının zemininde ortaya çıkan arızaları, onları gerçek dostluk hakkında bilgi edinmek için bir yolculuğa çıkarır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sex and the City'nin devam yapımından ilk kareler yayınlandı