Ajda'dan Bülent Ersoy'a cevap

Bülent Ersoy'un katıldıkları bir iftar yemeğinde kendisine selam vermediği gerekçesiyle topa tuttuğu Ajda Pekkan, suskunluğunu bozdu

13 Ağustos 2013, Salı 07:29
A A

Bülent Ersoy’un katıldıkları bir iftar yemeğinde kendisine selam vermediği gerekçesiyle topa tuttuğu Ajda Pekkan, suskunluğunu bozdu.

Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Bodrum’da Ajda Pekkan’la ilgili sert açıklamalar yapmıştı. Pekkan suskunluğunu bozdu, kendisi için “Her şeyden önce Allah’ın selamını vermeyi öğrensin, küstah. Masaya geldi, bir selam vermedi. Orada Orhan Gencebay ile ben varım, senden aşağı bir insan yok ki, senden yukarısı var hatta” diyen Ersoy’un tepkisine anlam veremediğini söyledi:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği iftar davetine ben de katıldım. Bize ayrılan masaya gittiğimde pek çok sanatçı dostumun olduğunu gördüm, hepsiyle selamlaştık.

Gecenin ilerleyen saatlerinde de resmi bir davette ne kadar mümkünse o kadar sohbet ettik. Kimseyle selamlaşmamam ve konuşmamam gibi bir şey söz konusu değil. Ortada böyle bir şey yapmamı gerektirecek durum da yok... Buna rağmen Bülent Ersoy’un neden böyle bir hassasiyet gösterdiğini anlamış değilim. O sert sözleri söylediğine ihtimal vermiyorum, söylemişse de ayıp etmiş demektir.”

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.