Ajdar, Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro istedi!

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'ın son paylaşımı olay oldu. YouTube üzerinden yaptığı programa 'Popstar' yarışması ile ünlenen Ajdar'ı konuk etmek isteyen Çağlayan, hiç beklemediği bir yanıt aldı.

02 Mart 2021, Salı 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

YouTube üzerinden 'Gör Beni' adlı programında her hafta ünlü isimleri ağırlayan Armağan Çağlayan, konuk almak istediği son kişi hakkında çok konuşulacak bir tweet attı. 2003 yılındaki ilk 'Popstar Türkiye' yarışmasında boy gösteren Ajdar'ı programa konuk etmek için aradıklarını duyuran ünlü televizyoncu, bir döneme damga vuran ismin istediği ücreti de takipçileriyle paylaştı.

Çağlayan, "Gününüzü şenlendireyim mi? 'Gör Beni'de konuk etmek içim Ajdar’ı aradık. Konuk olmak için 1 milyon euro istedi" mesajıyla gündem oldu. Çağlayan'ın gönderisine yorum yağdı.


'AZ İSTEMİŞ'

'AZ İSTEMİŞ'

İşte yorumlardan bazıları:

"Taban fiyat herhalde Armağan Bey, yoksa daha yüksektir marjinal değeri?", "Çok istikrarlı bir beyefendi. Kendini hiç bozmadı", "Ajdar'ı gerçekten dinlemek isterdim. Bu muhteşem eserlerin çıktığı insanın derinliklerine yolculuğa hayır demem", "Az istemiş, koskoca Ajdar bu."

'BEN STARIM, HADDİNİ BİL'

'BEN STARIM, HADDİNİ BİL'

Armağan Çağlayan, şu anda 48 yaşında olan Ajdar'ın 'Popstar Türkiye' yarışması İstanbul elemelerine geldiği an yaşananları yıllar önce canlı yayında anlatmıştı.

"Ajdar jüri odasına geldi. Ahmet San, Ajdar'a 'sen şarkı mı söylüyorsun?' dedi. Ajdar, 'Valla ben starım haddini bil. Sen bana olmadı diyecek kalibrede değilsin" dedi. Hepimize bağırmaya başladı. Ajdar, bağırdı hızını alamadı, çıktı dışarı yine geldi yine bağırdı."


'Nane Nane' ve 'Çikita Muz' şarkıları ile tanınan Ajdar, daha önce de 'Renkli Sayfalar' programına telefonla bağlanmış ve canlı yayına katılmak için 300 bin euro istemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Özbey: 33 sene boşa yaşamışım