AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mazbatasını aldı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mazbatasını aldı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, mazbatasını aldı

26 Ocak 2021, Salı 09:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- EDİRNE'de yeniden AK Parti il başkanlığına seçilen Belgin İba, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını alarak resmen göreve başladı. 

AK Parti'de, geçen hafta düzenlenen 7'nci olağan il kongresinde, tek listeyle seçime katılarak yeniden il başkanlığına seçilen Belgin İba, mazbatasını aldı. İl yönetimi ile beraber mazbata törenine gelen İba'ya törenine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan, İl Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce ve İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz eşlik etti.

Mazbata almasının ardından kongrede kendisine destek veren delegelere teşekkür eden İba, "Yanımızda olan tüm delegelere teşekkür ediyorum. 1.5 yıldır çalışmalarımızı yürütüyorduk. Yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte sayımız daha da arttı ve daha güçlendik. Bu kadrolar Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çalışmanın sorumluluğunun farkında olan kadrolar. Omuzlarımızdaki yük çok ağır, elimizden geldiğince tüm arkadaşlarımızca çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Edirne'ye hizmet etmek için sabah akşam çalıştıklarını ifade eden iba, "Edirne bizden hizmet beklesin. Parti binamızda sabah 10.00'dan akşam 19.00'a kadar mesai harcayarak çalışıyoruz. Bundan sonra vatandaşlarımız hizmet almaya devam edecek. Geçen hafta Cumhurbaşkanımız Çömlekköy Barajı'nın müjdesini verdi. Önümüzdeki haftada bölgeye gideceğiz ve orada tekrar müjdeyi bölge halkına vereceğiz" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Keşan Belediyesi, elektrikten yılda 4 milyon TL tasarruf sağlayacak