AK Parti Sözcüsü Ünal: Bu CHP, Atatürk'ün kurduğu CHP olamaz

AK Parti Sözcüsü Ünal: Bu CHP, Atatürk'ün kurduğu CHP olamaz

AK Parti MYK sonrası parti sözcüsü Mahir Ünal açıklama yaptı. Ünal, CHP'nin Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) ile ilgili 'sivilleri vuruyor' iddialarına değindii "Bu CHP Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu CHP olamaz" dedi.

13 Eylül 2017, Çarşamba 17:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İşte Ünal'ın açıklamalarından satır başları...

FETÖ'cülerin temel savunma stratejisi ret ve inkar üzerine kurulu.

İşkence ve kötü muamelere iddialarının sistematik olarak kullanıldığını görüyoruz.

FETÖ davaları son derece sağlıklı bir şekilde devam etmektedir. Herkes hakkını teslim etmekte. Maksat daha sonraki itirazlara altlık oluşturmak.


"BU ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP OLAMAZ"


Özellikle anamuhalefet partisinin yargılama süreçlerine dair itibarsızlaştırma kamuyou nezdinde son derece yüksek ve başarılı bulunduğunu paylaşmak isterim. Son dönemde SİHA'lar üzerinden ana muhalefet partisi tartışma başlattı. Kılıçdaroğlu ve CHP'si PKK'nın sivil katliamlarına hiç bir şekilde ses çıkarmazken devletin PKK ile mücadelesini itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Bu CHP Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu CHP olamaz.

Kongre çalışmalarımız devam ediyor.

Diğer bir husus kamuoyunda son dönemde konuşulan özellikle 17-25 Aralık yargı darbe sürecinin karşılığını yaşıyoruz. Bazı köşe yazarlarının da adeta tehdit eder gibi ABD'de devam eden davalar üzerinden Cumhurbaşkanımızın ABD  ziyaretine dönük imalarda bulunması kabul edilebilir değildir.

(Davutoğlu'nun Meclis Başkanı olacağı iddiası) Bunlar şu anda gündemimiz değil. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Genç kız balkondan atladı iddiası! Son paylaşımları dikkat çekti: Boğazımı kesmeye çalıştılar