AK Parti'li vekillere seyahat yasağı!

AK Parti'li vekillere seyahat yasağı!

AK Parti milletvekillerine 4+4+4 kanun teklifi Meclis'ten geçinceye kadar, 27 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında seyahat yasağı geldi. Milletvekilleri teklif yasalaşana kadar Ankara'dan ayrılamayacak.

25 Mart 2012, Pazar 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, önümüzdeki hafta Meclis'in yoğun bir çalışmanın içine gireceğini belirterek, AK Parti milletvekillerine 27 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında seyahat yasağı geldiğini ve hiç kimsenin, eğitimi yeniden şekillendiren 4+4+4 kanun teklifi Meclis'ten geçene kadar Ankara'dan ayrılamayacağını söyledi.

Köksal, terörle mücadelenin devam edeceğini belirterek, "Terör bitene kadar bu operasyonlar devam edecek" dedi. Ak Parti Kırıkkale il binasında basın mensuplarına açıklama yapan Oğuz Kaan Köksal, muhalefetin engelemesine rağmen 4+4+4'ü Meclis'ten geçirmeye kararlı olduklarını söyledi. Köksal, şunları söyledi:

"TBMM önümüzdeki hafta çok yoğun çalışacak. Bu nedenle AK Parti Milletvekillerine 27 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında seyahat yasağı geldi. Hiç kimse Ankara'dan ayrılamayacak. Bu vesile ile kanunlar bitene kadar geceleri de çalışmak üzere yoğun bir tempoya gireceğiz. Vatandaşımızın bizden beklentisi var, vatandaşın bu beklentisini karşılamak üzere geceli gündüzlü çalışacağız."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce tarih verdi