Akaryakıt istasyonunda soygun

Akaryakıt istasyonunda soygun

Bolu'nun Mengen ilçesinde, kar maskeli 3 kişi, akaryakıt istasyonundaki görevliyi silahla tehdit ederek, 2 bin TL çaldı

06 Şubat 2012, Pazartesi 13:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mengen İle Zonguldak arasındaki karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda saat 04.00 sıralarında meydana gelen olayda, Mengen’e 4 kilometre uzaklıkta bulunan akaryakıt istasyonunda görevli Ahmet Karabostan işyerinde bulunan koltuğa uzanırken, istasyona gelen kişileri fark etti.

Yerinden kalkan Ahmet Karabostan kar maskeli 3 kişiyi görünce kapıyı tutmaya çalıştı. Maskeli kişilerden birinin elindeki tabancayı gören Ahmet Karabostan masanın arkasına doğru kaçarken, ellerinde demir ve sopa bulunan iki kişi ile elinde tabanca bulunan bir kişi Karabostan’ı tehdit ederek paraları istedi.

2 bin lirayı alan hırsızlar, Ahmet Karabostan’ın cep telefonunu da aldı. Hırsızlar daha sonra yere yatırdıkları Ahmet Karabostan’ın ellerini plastik kelepçe ile bağladı.

Hırsızlardan işyerinden ayrılırken içlerinden birisi raflara bakarak motor yağı aldı. Hırsızlar daha sonra geldikleri araçla kaçtı. Elindeki kelepçeden kurtulan Ahmet Karabostan işyerindeki telefonla akaryakıt istasyonunun sahiplerine haber verdi.

İhbar üzerine gelen jandarma güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yurdaer ÖZTÜRK/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yenikapı-Bayrampaşa arasında metro seferleri durduruldu