AKDEM Bahçe Seminerlerinde ‘Evde ilk yardım için kullanılabilecek bitkiler’ anlatıldı

AKDEM Bahçe Seminerlerinde ‘Evde ilk yardım için kullanılabilecek bitkiler’ anlatıldı

AKDEM Bahçe Seminerlerinde ‘Evde ilk yardım için kullanılabilecek bitkiler’ anlatıldı

20 Ağustos 2021, Cuma 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İSTANBUL, (DHA) - Zeytinburnu Merkezefendi Parkı’nda düzenlenen Bahçe Seminerlerinin bu haftaki konusu ‘Evde ilk yardımda kullanılabilecek bitkiler’ oldu. Uzman Biyolog Tuğçe Ağba Sevencan katılımcılara bilinmesi gerekenleri tüm detaylarıyla anlattı.

Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) tarafından düzenlenen Bahçe Seminerleri, üçüncü haftasında ‘Evde ilk yardımda kullanılabilecek bitkiler’ konusuyla katılımcılarla buluştu.
Her çarşamba birbirinden farklı konularla Merkezefendi Parkı’nda açık havada düzenlenen seminerin bu haftaki konusu ‘Evde ilk yardımda kullanılabilecek bitkiler’ oldu. Doğal ve sağlıklı yaşama dikkat çekmeyi hedefleyen Bahçe Seminerlerinde evde ilk yardım uygulamasında kullanılabilecek bitkiler ile ilgili bilinmesi gerekenleri Uzman Biyolog Tuğçe Ağba Sevencan anlattı.
Özellikle yara, yanık ve cilt yenileme gibi durumlarda sıkça kullanılan kantaron yağı katılımcılara seminer sonunda hediye edildi.
BAHÇE SEMİNERLERİNE KATILIM ÜCRETSİZ, KONTENJAN SINIRLI
İlk yardımda kullanılacak bitkilerin hazırlanma ve uygulama yöntemleri hakkında püf noktalarının uygulamalı olarak anlatıldığı seminere ise sınırlı kontenjanın yer aldığı katılım ücretsiz olarak yapılıyor. Sağlıklı yaşamın kapılarını Zeytinburnu halkına aralamaya devam eden Bahçe Seminerleri ağustos ayı boyunca çeşitli konular ile alanında uzman kişileri ağırlamaya devam edecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeytinburnu Belediyesi araç ve ekipleri Kastamonu’da