Akıllı cihazlardan yayılan mavi ışığa karşı cildinizi koruyun

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, hepimiz zamanımızın büyük bir kısmını telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile geçiriyoruz. Peki, ekranlardan yayılan mavi ışığın cildinizde olumsuz etkiler yarattığını biliyor muydunuz?

10 Nisan 2019, Çarşamba 13:40
A A
Akıllı cihazlardan yayılan mavi ışığa karşı cildinizi koruyun

Araştırmalara göre; akıllı cihazların ekranlarından yayılan mavi ışık, cildimizde gözle görünen olumsuz etkilere yol açabiliyor. Uyku ve cilt yenilenmesinin doğal ritmini bozarken, cildimizdeki antioksidanların azalmasına da neden olabiliyor. Çözüm ise Diadermine’den geliyor.

Hydralist Smart Detox, akıllı cihazlardan yayılan yüksek enerjili mavi ışığı bir ayna gibi yansıtarak cildinizi koruyor. Şehir hayatının yıpratıcı etkilerine karşı güçlü koruma…

Cildimize zarar veren bir diğer etken ise şehir hayatında maruz kaldığımız hava kirliliği, toz gibi toksinler. Bu seri güçlü antioksidan etkili formülü ile cildinizi şehir hayatının yıpratıcı etkilerine karşı koruyor. Ağırlığının bin katı kadar suyu hapseden Hyaluronik Asit ile cildinize gün boyu ihtiyacı olan nemi sağlıyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İlkbahar modası