Akıllı saat gerçekleri!

Akıllı saatler çevremizde cirit atıyor... Peki ama aslında ne kadar kullanılıyorlar?

16 Nisan 2014, Çarşamba 00:02
A A

Giyilebilir teknoloji ürünleri geliştikçe, pazarları da artıyor ve artmaya da devam edecek gibi gözüküyor. Zira İngiltere pazarındaki akıllı saat kullanımı tek başına belki bir şey ifade etmiyor ama fitness saatlerini de orana dahil ettiğimiz zaman, ortaya hatırı sayılır miktarda bir kullanım oranı çıkıyor.

Samsung'a göre de giyilebilir teknoloji iyi bir ivme yakalamış durumda ve firmanın yaptığı hesaplar sonucunda, giyilebilir teknoloji ürünlerine olan talep son dönemde dört katına çıkmayı başardı. Samsung'un YouGov ile birlikte, 3.500 kişi arasından yaptığı araştırmaya göre, İngiltere'deki insanların yüzde dörtlük kısmı giyilebilir teknoloji ürünlerini kullanıyor. Bunlara Samsung ve Sony'nin akıllı saatlerinin yanı sıra, Nike'ın Fuelband'ı, Fitbits ve Jawbone gibi isimler de dahil.

Sa şeklinde bir açıklamada bulundu.

Açıklamalarına, tüketicilerin giyilebilir teknoloji ürünlerini en çok kullandıkları mecranın fitness olduğunu beyan eden James White, Sa />

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.