Akın ve Tatlıtuğ Özerman'a dava açtı

Akın ve Tatlıtuğ Özerman'a dava açtı

Kıvanç Tatlıtuğ, ailesi ve sevgilisi Azra Akın, kendi haklarındaki açıklamaları nedeniyle Erkan Özerman'dan toplam 120 bin TL'lik manevi tazminat istiyor

12 Ocak 2012, Perşembe 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü organizatör Erkan Özarman’ın, Kıvanç Tatlıtuğ hakkında “Kültür okuldan alınır, görgü evden. Anne ve babası Kıvanç’a verdiğim değeri vermedi. Kıvanç havyarı zeytin ezmesi sandı. Sevgilisi Azra, Kıvanç’ı cinsel konuda bile lekeledi, en büyük bela oydu” gibi sözleri mahkemeye taşındı.

Vatan'ın haberine göre; Tatlıtuğ ve aynı zamanda Azra Akın’ın avukatı Yalçın Kavak pazartesi günü İstanbul Adliyesi’ne başvurarak Özerman aleyhine 3 ayrı dava açtı.

Tatlıtuğ için 50 bin TL, anne ve babası Nurten-Erdem Tatlıtuğ için 20 bin TL, Azra Akın için ise 50 bin TL manevi tazminat talebinde bulundu.

FOTOĞRAFLARI İFTİRALARLA BASINA SERVİS EDİLDİ

Avukat Kavak’ın, dosyada yer alan savunmasında, “Erkan Özarman beyan ve eylemleriyle Kıvanç Tatlıtuğ’u üzüntü ve sıkıntılara sevk etti. Bu yüzden müvekkilim Kuzey-Güney dizisindeki rolünü icra etmekte zorlandı. Tatlıtuğ’un Tolgahan Sayışman’la beraber çıktığı Sherrer isimli defilenin fotoğrafları çeşitli bizans oyunları ve iftiralarla basına servis edildi” sözleri dikkat çekti.

Özarman’ın “Kıvanç’ın cinselliğine leke getirdi” diye suçladığı Azra Akın’ın dava dilekçesinde ise “Azra Akın, Tatlıtuğ’un cinselliğine, onuruna hiçbir olumsuzluk getirmemiş, böyle bir olumsuzluk yaratacak beyanlarda bulunmamıştır. Aksine arkadaş olmaktan gurur duyduğu Kıvanç Tatlıtuğ’un mutlu olması için elinden gelen her şeyi severek ve isteyerek yerine getirmiştir” cümleleri yer aldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Akkaya'dan şoke eden Selin Ciğerci iddiası! Hırsızlıkla suçladı