Akneli ciltler için güneşe karşı krem önerisi

Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50; aşırı yağlı ve hassas ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarının neden olabileceği hasarlara karşı korur. İçeriğindeki yatıştırıcı, anti enflamatuar Avène Termal Suyu ve E vitaminiyle zenginleştirilmiş kuru dokusuyla tamamlayıcı hücresel koruma sağlar. Cilt saten gibi mat, parlamayan bir görüntüye kavuşur. Paraben içermez.

14 Ağustos 2018, Salı 14:57 Son Güncelleme:
A A
Akneli ciltler için güneşe karşı krem önerisi

Artan yaz sıcaklarında güneşten gelen zararlı ışınlar her cilt tipi için zararlı. Avène SPF 50+ Cleanance Solaire güçlü antioksidan etkisiyle akneye ve lekelenmeye eğilimli ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarından çok yüksek faktörü ile korur. Yatıştırıcı Avene Termal Su açısından zengin içeriğiyle ultra hafif bir doku ve parlamayan bir cilt görünümü sağlar. Yapışkan olmayan yağsız yapısı hoş bir etki bırakır.

Kullanım şekli: Avène SPF 50+ Cleanance Solaire’in pratik pompalı ambalajı ürünün tam olarak miktarını dozlamaya imkan verir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce, yüz ve boyun bölgesine 6 pompa uygulayın. Ürünü özellikle terledikten, yüzdükten ve havlu ile kurulandıktan sonra tekrarlayın.

Avène Spf 50+ Cleanance Solaire Eczane Satış Fiyatı: 50 ml 82 TL

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sağlıklı bir ilişkide olduğunu gösteren 9 kanıt