Akrep burcunun aşk hayatı rehberi

Akrep burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Akrep burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

17 Eylül 2019, Salı 11:02
A A
AKREP BURCU

AKREP BURCU

Yönetici gezegeni: Pluton ve Mars


Elementi: Su


Rengi: Kahve, Kırmızı

AKREP ERKEĞİ

AKREP ERKEĞİ

ÇEKİCİ VE MANTIKLI

Akrep erkeği olarak derin duygularınız var. Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaştığınız için size her konuda güvenilir. Hafızanız çok kuvvetlidir. Bir konuyu bir kez söylemek yeter. Hatırlatılma yapılmasından nefret edersiniz. Asla yüzeysel biri değilsiniz, olamazsınız da. Karizmatik ve manyetik bir güce sahipsiniz. Çekiciliğiniz efsanevidir. Akrep erkeği olarak sizi ikna etmek son derece güçtür. Mantığınızı çok iyi kullandığınız için doğruları çabuk keşfedersiniz. İyi ama sert bir baba olursunuz. Çocuklarınız ile iletişim kurma konusunda ketum davranırsınız. Onlardan yaşama karşı dayanıklı olmalarını beklersiniz. Yengeç ve Balık kadınları ruhunuzu okşar.

AKREP KADINI

AKREP KADINI

İHTİRASLI VE ETKİLEYİCİ

Burçlar kuşağının en gizemli kadını siz Akrepler yaşamı asla hafife almazsınız. Duygularınız sizi ihtiraslı ve gizemli yapar. Cinsel duygularınızı yoğun şekilde yaşarsınız. Aşk yaşantınız epey gizlidir. Kapılarınızı kolay kolay kimseye açmazsınız. Çevrenizdekileri mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Bakışlarınız karşınızdaki kişiyi çok kolay etkisi altına alır. Siz Akrep kadınıyla beraberlik önce sabırdan geçer. Bildiğiniz tek şey, güçlü ihtiraslarınız ve aşka olan inancınızdır. Yasakları delen müthiş bir sevgilisiniz. Birine aşık olmanız hiç kolay değildir. İncinmekten çok korkar ve kendinizi aşka teslim etmek istemezsiniz. Boğa sizin inadınızı yener, Başak erkeğinin mantığına hayran olur, Oğlak’ın aklına güvenebilirsiniz.

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

AKREP-KOÇ: Birbirinizi çekerken aniden itebilirsiniz. Çelişkili ve çekişmeli bir beraberlik. Koç sözünü esirgemez ve kızdığı zaman gözü hiçbir şey görmez. Büyük savaşlar çıkmadan birbirinize hoşça kal deyin.


AKREP-BOĞA: Yoğun bir ilişki. Boğa burcu da tıpkı sizin gibi ihtiraslı ve ateşlidir. Bu ilişki her zaman olağanüstü duyguların dans ettiği şahane bir aşk olur.

AKREP-İKİZLER: İlginç İkizler’i beğenmemeniz için neden yok. Zekası sizi baştan çıkarır. Akrep olarak akıllı ve enteresan kişileri seversiniz. Onun olumsuz yönlerini görmekte zorlanmayacaksınız. Bu aşkın kaderi sizin elinizde.


AKREP-YENGEÇ: Uyumu bulacağınız bir ilişki. Yengeç’in romantik yaklaşımından etkileneceksiniz. Çok ateşli VE birliktelik için gerekli her şeyin tam olduğu bu aşkı çevreniz gıpta ile izler.

AKREP-ASLAN: Birbirinizin etkisinde kalacağınız için bu ilişki çok özel olur. Aslan kaybetmeyi sevmez, ikiniz de üstün yeteneklere sahipsiniz. Krallara layık bir ilişki sizi bekliyor. Keyfini çıkarmak istiyorsanız kulaklarınızı tıkayın, kalbinizi dinleyin.


AKREP-BAŞAK: Neşeli ve dostluğa önem veren Başak ile anlaşmanız zor olmaz. Güçlü mantığı sizi şaşırtırken, Başak’a çekilirsiniz. Dikkati ve disipliniyle yaşantınıza yön verir. Bu ilişki geleneksel ve özeldir.

AKREP-TERAZİ: Terazi aşk insanıdır. Zarifliği ve çekiciliğinden etkilenirsiniz. Size ve ilişkinize saygı gösteren bir Terazi’ye kim hayır diyebilir?


AKREP-AKREP: Ruh eşinizi ararken karşınızda çıkan ve size benzeyen bu kişiye “Hayır” demek istemezsiniz. Egolarınızı ön plana çıkarmazsanız ömür boyu sürer. Hayat boyu karşılıklı saygıya özen göstermelisiniz.

AKREP-YAY: Akrep’in kafasını karıştıracak bir ilişki. Ne yapacağına karar veremez. Özgür tavırlarıyla bir anda başınız döner. Bir gün sizi kırar ve uzaklaşır. Onu unutun gitsin.


AKREP-OĞLAK: Birbirinizi görünce aşka esir düşersiniz. İhtiraslı yönlerinizi anlatmak için epey zamana ihtiyacınız olacak. Çizgisi farklı, zorlayıcı bir aşk.

AKREP-KOVA: Bağımsızlık duygusu yoğun olan biriyle anlaşmanız zor. Kova, akıllı ve zekidir ama ödün vermez. Kavgaların ortaya çıkmasını önleyemeyeceğiniz için bu ilişki asla ömür boyunca sürmez.


AKREP-BALIK: Balık’la birliktelik uzun ömürlü olmaz. Balık’ın hassas yapısıyla Akrep’in yoğun aşkı güzel bir karma oluşturur. Akrep, tutumlu, Balık savurgandır. Bu beraberliğin olumlu yönleri ikinizi de sarar.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

YENİ BİRİNİ BULURSUNUZ

Akrep olarak ayrılığın ertesinde uzun süre yalnız kalamazsınız. Cinsellik ve aşk yaşama ihtiyacı sizi farklı bir aşka iter. Yenilgiyi kabul etmez, biten ilişkinizle ilgili intikam planları yaparsınız. Yaşamı olduğu gibi kabul edin. Her aşkın bir gün bitebileceğini bilmelisiniz. Sizde bu tutkulu yürek varken yaşamınız adeta bir sevda masalına dönecek ve torunlarınıza anlatacak çok hikayeniz olacak.

Sıradaki haber yükleniyor...