Alanya Belediyesi üç bin kişiye aşure ikram etti

Alanya Belediyesi üç bin kişiye aşure ikram etti

Alanya Belediyesi üç bin kişiye aşure ikram etti

20 Ağustos 2021, Cuma 12:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ALANYA, (DHA) - ALANYA Belediyesi, Muharrem Ayı vesilesiyle geleneksel hale getirdiği aşure ikram programını bu yıl da gerçekleştirdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, cuma pazarı girişinde 3 bin kişilik aşure ikram etti.
Alanya Belediyesi geleneksel hale getirdiği bolluk ve bereketin simgesi aşure dağıtımını bu yıl da gerçekleştirdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e aşure dağıtım programında Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Uysal ve Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit de eşlik etti. Cuma pazarı girişinde kurulan alanda, 3 bin kişi için hazırlanan aşureler, 09.30'dan itibaren vatandaşlara ikram edildi.
YÜCEL: BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, aşure programının ardından yaptığı açıklamada, "Bizi biz yapan değerlerimizi yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Bugün de Muharrem Ayı vesilesiyle hazırladığımız 3 bin kişilik aşureyi vatandaşlarımıza ikram ettik. Bütün vatandaşlarımızın Muharrem Ayı'nı bir kez daha tebrik ediyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alanya'da aranan 11 şüpheli yakalandı